Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Zgierz

B. Prusa 11 m.25
95-100 Zgierz

Pani Doktor jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Od kilkunastu lat leczymy się z żoną u Pani Doktor i zawsze jesteśmy przyjęci w sposób rzetelny. Jest miła, uprzejma i godna polecenia w 100%.
Dorota i Jarek.
Opinia dodana przez: Jarosław

Jacek Doniak

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej " MEDICUS " s.c.

95-100 Zgierz

Rzeczowe podejście do pacjenta. Jestem pod wrażeniem zakresu wiedzy i celności diagnozowania. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Dariusz

Zgierz

Potwierdzam to co napisane wcześniej, to jest zwykły erotoman i patrzy tylko na kasę, bardzo możliwe że ta pani Iwona załatwiła sobie zwolnienie w taki właśnie sposób. Nigdy więcej do tego ...niby lekarza
Opinia dodana przez: Anna

Zgierz

Pani doktor jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą nie zbywa pacjenta wszystko cierpliwie wytłumaczy jak potrzeba skieruje na badania krótko -godna polecenia
Opinia dodana przez: Anna

Urszula Stawińska

Pediatra, Lekarz rodzinny

Zgierz

Pani doktor postawiła zła diagnozę u mojego dziecka przez co przez kilka tygodni nie mogłam spać ani.myśleć o niczym innym jak o bardzo poważnej chorobie mojego malutkiego synka.

Do tej pory pamiętam w jaki sposób się do mnie odnosiła.Nigdy nie wrócę do Pani doktor.
Opinia dodana przez: Stella

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Najgorszy pediatra z jakim miałem styczność.
Tragicznie nieuprzejma osoba, która pracuje jako lekarz jakby z przymusu...
Odradzam komukolwiek zapisywania się do tej Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jacek Sulmowski

Lekarz rodzinny, Internista

Rembowskiego 62/66/54
95-100 Zgierz

lekarz ktory leczy tylko dla pieniedzy kazda minuta to nastepne euro za dodatkowe pytania euro zaprzeduzenie wizyty o 5 minut 20 euro cala prawda o doktorze

Dubois 34/45
95-100 Zgierz

Pani doktor nie zna się na medycynie, nie rozpoznała u siostry 39 lat stanu przedzawałowego czego wynikiem już jej nie ma ze mną. Proszę wszystkich uważajcie na "Panią Doktor" i konsultujcie z innym lekarzem, bo może kiedyś was wpędzić do grobu.

Ogrodowa 5

Ossowskiego 1