Lekarz Sportowy Łódź

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: 30 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 2
Lekarz sportowy Łódź dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Traumatolog, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jjednym słowem tragedia!!!!!!!!!!!Ktos kto nie powinien nosic tytułu lekarza!!!!!!!!!!Nie zainteresowany moimi bolami tylko moja sylwetka.Żenada!

dr n. med. Robert Rokicki

Traumatolog, Ortopeda

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Kompletny Partacz. Totalnie spieprzył operację ręki. Niestety udaje że zna się na wszystkim, ale nie jest fachowcem w dziedzinie chirurgii dłonii!
Wciskał takie kity, że aż trudno uwierzyć że można z takim wyrachowaniem kłamać w żywe oczy!
Wziął za operację 5000 PLN i kompletnie uszkodził prawą! dłoń.
Za kolejną operację i naprawę tego co uszkodził musiałem zapłącić w Krakowie blisko 20 000 PLN!

NIE POLECAM!!!

Być ...

Wziął za operację 5000 PLN i kompletnie uszkodził prawą! dłoń.

NIE POLECAM!!!

Być może potrafi robić proste operacje chirgiczne, ale to że zabiera się za przypadki na temat których nie ma pojęcia i uczy się na pacjętach (na błędach) jest moim zdaniem niedopuszczalne i zakrawa na szarlataństwo!!!

lekarz Krzysztof Jurgiel

Lekarz sportowy, Chirurg urazowy

medycyna sportowa twoje zdrowie
al. włókniarzy 205
90-687 Łódź

Jestem bardzo rozczarowana, po 4 prywatnej wizycie lekarz nie miał nawet zanotowanej historii choroby i za każdym razem pytał "w czym mogę pomóc". Zlewanie wręcz pacjenta jeśli przyjmowany jest na nfz, a nie prywatnie (w przychodni Pana Jurgiela). Lekceważący sposób zachowywania się. Brak szacunku jeśli chodzi o przekładanie wizyt lub ich godzin. Mało profesjonalny i bez żadnego bardziej znacznego tytułu medycznego, po prostu dr.
Nie polecam.

lekarz Barbara Kopff

Lekarz sportowy, Internista

Babickiego 13/19
94-056 Łódź

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź