Lekarze Lekarz sportowy

dr Jarosław Kacprzak

FAR-MED

Porządnie, fachowo bez owijania w bawełnę, dobrze wyjaśnia naturę problemu i choroby. Serdecznie polecam.

lekarz Urszula Wierzba

Białystok

Pani doktor, której zdecydowanie można zaufać. Pacjentowi poświęca tyle uwagi ile potrzeba, nie spieszy się. Wnikliwie wysłucha. Stawia trafne diagnozy. Bardzo kompetentna, troskliwa i przesympatyczna. Innego lekarza z takim podejściem do pacjenta nie znam.

lekarz Julian Rybak

Internista, Lekarz medycyny pracy

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam. Bardzo sympatyczny, przejmuje się losem i zdrowiem pacjenta, empatyczny. Podczas wizyty zbadał mnie dokładnie, zlecił szereg badań, nigdy do tej pory nie czułam się tak dobrze w gabinecie lekarza. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Konończuk

NAZOZ
12-200 Pisz

najlepszy pediatra w Piszu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz JarosŁaw Pikus

Szpital Powiatowy Sp. z o. o. w Chełmży
Szewska 23
87-140 Chełmża

Lekarz z powołania. Zawsze stara się tak dobrać leki, żeby nie trzeba było stosować antybiotyku, wysłucha, doradzi, a nawet pożartuje. Nie zmienię tego lekarza i polecam wszystkim.

dr Krzysztof Ziętek

Prywatny Gabinet Lekarski
Chłapowskiego 33 l. 22
63-100 Śrem

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, miał ogromną widzę, rozwiał moje wątpliwości i uspokoił. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za poświęcony czas. Polecam każdemu, ponieważ Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Karina

Ewa Chrałowicz

FAM – MED
73-110 Stargard Szczeciński

bardzo dobra pani doktor ,, doradzi ,pomorze w każdej chwili ,, miła ,uprzejma , jest moim lekarzem rodzinnym ,,, jestem bardzo zadowolony z wizyt w gabinecie ,, nikomu ne odmówi wizyty ,,
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Maria Masternak-Piechula

Prywatny Gabinet Lekarski
Chopina 54
67-200 Głogów

Dr Masternak-Piechula to bardzo kompetentny lekarz, który nie tylko leczy, ale i edukuje swoich pacjentów. Poszukuje przyczyn choroby, a nie jedynie jej objawów. Dzięki ogromnej wiedzy jest w stanie skutecznie zdiagnozować i wyleczyć chorobę oraz doradzić, jak zadbać o odporność dziecka i jego rodziny w przyszłości. To lekarz, który wysłucha, zbierze obszerny wywiad, ustali leczenie, ale też zainspiruje do walki o zdrowie. Proponuje rozwiązania długofalowe wymagające zaangażowania rodzica, a nie ...

lekarz Joanna Pałka

Lekarz medycyny estetycznej, Dermatolog

Pani doktor ma imponującą wiedzę na temat pielęgnacji. Dobrała mi kosmetyki po której moja skóra wygląda idealnie. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Józef Arnold Fitowski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Rzeszowie
Langiewicza 4
35-922 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz.Dokładnie i cierpliwie tłumaczy proces leczenia,przede wszystkim dzięki doświadczeniu i wiedzy już na pierwszej wizycie trafnie stawia diagnozę,bez problemu kieruje na wszystkie potrzebne badania. Pan Doktor oprócz tego,że jest świetnym fachowcem jest bardzo sympatycznym,godnym zaufania człowiekiem.Często wizyty lekarskie dla pacjentów są stresujące,Pan Doktor zawsze potrafi rozładować napięcie, dzięki jego spokojowi i przyjaznemu podejściu do pacjenta wizyta nie jest aż tak straszna :) Lekarz godny polecenia,który zasługuje na 5 ...

lekarz Magdalena Stelmach

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Duża wiedza , zawsze trafne diagnozy i decyzje co do leczenia. Serdecznie polecam.

lekarz Wojciech Cader

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Irena Stańczak

Lekarz rodzinny

NZOZ Zespół Lekarza Rodzinnego "Rodzina"
Wolności 24
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pani doktor jest świetnym lekarzem - dokładnie, fachowo bada przy każdej wizycie, bez pośpiechu, nie pominie niczego, szuka przyczyny choroby, stawia trafne diagnozy. Gdy pacjent musi iść do szpitala, słyszy pochwały lekarzy (także profesorów), że był dobrze prowadzony przez lekarza rodzinnego. Pani dr jako człowiek - sympatyczna, kontaktowa, wyrozumiała, pamięta swoich pacjentów, zupełnie bezinteresowna.

Justyna Żółtko

t5ansporfowa
Białystok

Pani doktor Justyna Żółtko to empatia , wiedza , widać , iż lubi swoją pracę , taktowana i wyrozumiała dla pacjenta , ocena i diagnoza pacjenta SUPER . Mało jest tak dobrych lekarzy lub w ogóle ich brak , takich jak Pani Doktór Justyna Żółtko - wielka szkoda , że nie przyjmuje w PCM na Transportowej . Jestem mocno wdzięczny i zobowiązany . Pozdrawiam , Miłego dnia
Opinia dodana przez: Jan Czesław

Dorota Obraniak

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Ewa Lelito-Walkowiak

al. Niepodległości 31
66-100 Sulechów

Pani Doktor od wielu lat jest moim lekarzem, jest kompetentna ma ludzkie podejście do pacjenta oraz bardzo wyrozumiała przy czym bardzo dużo uwagi poświęca pacjentowi i naprawdę potrafi zdiagnozować pacjenta. Jest przy tym baaaardzo życzliwa i ciepła jako człowiek. Oby wszyscy lekarze brani z Pani doktor przykład, Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Marzena Nordyńska-Sobczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Lekarska RAD-MED Sp. z o.o.
Gajdasa 1 i 4
41-922 Radzionków

Lekarz z powołania! Pani Doktor jest ciepłą, sympatyczną i cierpliwą osobą. Przeprowadza dokładny wywiad oraz dokładnie ogląda i bada dziecko. W razie potrzeby wysyła na dodatkowe badania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem pod ogromnym wrażeniem i z całego serca POLECAM Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Helena

Ilona Pawełczak

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Alicja Zwijacz-Zawada

Internista, Diabetolog

Samodzielny Publiczny Ośrodek Zdrowia
Władysława Orkana 37c.
34-424 Szaflary

Bardzo doświadczona miła Pani Doktor. Służy poradą i pomocą. Nie lekceważy pacjentów ani ich choroby.

dr n. med. Ewa Hejak

Warszawa

Nie dość, że widać, że lekarka jest bardzo kompetentna i chętna do pomocy, to jest w dodatku niezwykle ciepłą i miłą osobą. Serdecznie polecam z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Kasia