Lekarze Lekarz sportowy Warszawa

Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Krakowskie Przedmieście 24/26
00-325 Warszawa

Pani Doktor Wanda Sikora jest bardzo sympatyczna, wizyta przebiega bezproblemowo i w miłej atmosferze

dr Marta Traczewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Puszczyka
Warszawa

Wspaniała lekarka, która moim dzieciom pomogła już kilka razy w sytuacjach podbramkowych. Cierpliwa, uważna, miła, z ogromnym doświadczeniem. Przeprowadziłam się poza Ursynów ale dalej jeżdżę do mojej najlepszej na świecie przychodni na Puszczyka, niech się wszystkie LIMy i ENELmedy schowają. Nigdy się stamtąd nie wyjdzie z kwitkiem, zawsze jakiś lekarz przyjmie, nie tak jak w prywatnych "przykro nam, zapraszamy za tydzień".Pani Marta Traczewska kieruje tą przychodnią i to dzięki niej ...

Jan Lebiedowski

Gabinet lekarski
00-390 Warszawa

Świetny lekarz i dobry człowiek. Gdy dopada mnie jakaś choroba to, oczywiście, dobrze nie jest, ale wtedy mówię sobie: będzie okazja porozmawiać z dr. Lebiedowskim. I jest lepiej :-).
Opinia dodana przez: M

lekarz Urszula Bałamut

Oddział VI Bis Okęcie
aleja Krakowska 110/114
02-256 Warszawa

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Wszystko co pacjent mówi bierze sobie do serca i żadnych uwag nie bagatelizuje. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy to byłoby więcej trafnych diagnoz. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby będąc na wizycie u Pani doktor nie byłam przebadana - osłuchane płuca i i zmierzone ciśnienie. Leczę się ja i mój mąż u Pani Dr Bałamut od momentu powstania przychodni "Razem" i od tego czasu czujemy się ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wanda Strzeżek-Olszewska

Mielczarskiego 7/38
02-798 Warszawa

Pani dr.w 1998r uratowała mi życie, pojechała ze mną do szpitala Orłowskiego a tam przekonała dyżurną lekarkę że coś jest nie tak w EKG przyjęto mnie do szpitala na OIOM i tam dostałem ciężkiego zawału.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz rodzinny
                                       lekarz Natalia Mikołajczyk

lekarz Natalia Mikołajczyk

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Bardzo wrażliwa na człowieka osoba, skupia uwagę na pacjencie. Wspaniała osoba i pomocna, dbająca i bardzo myśląca.

lekarz Konrad Matyja

Lekarz medycyny ratunkowej

św. Anny
Barska 16/20
02-323 Warszawa

Super podejście do dzieci i nie tylko .widziałam go w akcji. Miły troskliwy zaangażowany kto co robi można na nim polegać Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Jacek Domejko Domejko

dr n. med. Ewa Krupska

Lekarz rodzinny, Specjalista USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3
01-114 Warszawa

super lekarz, młoda z inicjatywą i perspektywami na przyszłość.... wiem bo jest omniscientem w swoim fachu, ja natomiast jestem jasnowidzem.. 100 lat w Dniu Urodzin Pani doktor....

lek. med. Teresa Szymańska

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1
ul Korzona 111
03-571 Warszawa

Przemiła Pani, zupełnie nie rozumiem braku opinii, poświęcony czas, wytłumaczenie, wszystko tak jak być powinno. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Paweł Ratajczak

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1
ul Korzona 111
03-571 Warszawa

Wspaniały ,empatyczny lekarz,posiadający ogromną wiedzę.Zawsze pogodny ,nie czuje się bariery pacjent-lekarz.

lekarz Andrzej Modzelewski

Lekarz medycyny pracy

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166
04-329 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, życzliwie nastawiony do pacjentów. Polecam badania wstępne, profilaktykę. Krzysztof Majchrzak

lekarz Andrzej Marciniec

felińskiego28
Warszawa

Wspaniały lekarz. Bardzo dokładnie bada pacjenta. Świetny diagnosta !!! Polecam - leczy już 3 pokolenie mojej rodziny.

lekarz Anna Gołaszewska

Redutowa 50 lok. 16
01-131 Warszawa

jestem bardzo zadowolona, wszystko było wytłumaczone, zrozumiałe. bardzo sympatyczna, kompetentna.

lekarz Dorota Łukaszuk

Geriatra, Internista

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

Przemiła, kompetentna pani doktor, z ogromną wiedzą. Bardzo cierpliwa, wszystko wyjaśnia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wzbudza zaufanie.

dr n. med. Delfina Terlecka-Weiss

Internista, Lekarz medycyny pracy

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Dziękuję i polecam. Bardzo duża wiedza medyczna i doświadczenie. Serdeczne i wnikliwe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Barbara Barszcz

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych CenterMed Warszawa
Narbutta 85
02-524 Warszawa

Leczę się u niej ja i mój mąż i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dr jest zawsze miła i dobrze i szybko leczy

lekarz Anna Wieczyńska

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych II CenterMed Warszawa
Żwirki i Wigury 95/97
02-089 Warszawa

Bardzo miła i fajna pani doktor. Podczas wizyty słucha co się do niej mówi, odpowiada na pytania i tłumaczy. Z przyjemnością do niej chodzę

lek. med. Barbara Rzymowska

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Bardzo miła.Specjalistka z szerokim zakresem wiedzy medycznej. Dzięki jej dociekliwości i trafnym diagnozom zostałam wyleczona z nadczynności tarczycy i kamicy wątrobowej przewodowej.Zawsze o każdej porze mogłam liczyć na fachową poradę.Jestem pani doktor bardzo wdzięczna- Teresa Kozłowska

lekarz Tadeusz Pawełas

Internista, Gastrolog

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Wspaniale podejście do pacjenta Człowiek o wielkiej wiedzy medycznej i kulturze osobistej Polecam
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Sławomir Struzik

Lekarz sportowy

Przychodnia Rehabilitacyjna (filia nr 2)
Gałczyńskiego 4
00-362 Warszawa

Lekarz budzący zaufanie. Rzeczowo i cierpliwie wyjaśnił mi istotę mojego schorzenia, zaproponował najpierw leczenie zachowawcze, dopiero potem zabieg. Ze spokojem czekam na operację, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze. Oprócz fachowości doktor ujmuje urokiem osobistym, to bardzo sympatyczny człowiek, co dla pacjentów przestraszonych koniecznością bądź co bądź inwazyjnego zabiegu, nie jest bez znaczenia. Polecam. Marek Orłowski
Opinia dodana przez: Marek Orłowski