Lekarze Lekarz sportowy Warszawa

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Księżycowa 5
01-934 Warszawa

Cudowny czlowiek dziekuje Mu za zycie synka ktory w kwietniu skonczyl 5 lat dzieki Temu czlowiekowi.Dziekujemy Filipek razem z mama 💓
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Agnieszka Seliga

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych
Leszczynowa 14
03-197 Warszawa

Cóż mogę powiedzieć, lekarz z powołania, świetny diagnosta. Cierpliwa, nastawiona na pomoc pacjentowi. Do tego przesympatyczna.

lekarz Dorota Nichthauser-Chajęcka

Przychodnia Szajnochy
Karola Szajnochy 8
01-637 Warszawa

Duża wiedza i rzadko spotykana intuicja medyczna. Wizyta, wywiad i leczenie z bardzo dobrym skutkiem. Rzadko piszę pochwały, tu jednak nie mam najmniejszych wątpliwości.
Opinia dodana przez: Marta Salewska

lek. med. Krzysztof Urbański-Urbanowicz

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa

Polecam Pana doktora Krzysztofa Urbańskiego z całego serca.Jestem jego pacjentką od 12 lat.za każdym razem Jego diagnoza jest trafna a tym samym szybko leczona choroba.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta ,jest kontaktowy i kompetentny .Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy,yak aby znane były przyczyny choroby i jak ją szybko i efektywnie wyleczyć.Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Ewa Popek

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11
01-445 Warszawa

Bardzo doświadczony pediatra i lekarz rodzinny. Leczy dzieci swoich dorosłych już teraz pacjentów. Bardzo zajęta, dość trudno się umówić.
Opinia dodana przez: KArolina

lekarz Katarzyna Szmarowska

Lekarz rodzinny

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS"
ulica Poznańska 22
00-685 Warszawa

Super Pani doktor 😀 Dokładny wywiad, wyjaśnienie pytań, czuję się fachowość, choć nie mam to tego kompetencji.

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Rakietników 25/16
02-495 Warszawa

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Piotr Łukiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej

SPZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Książkowa 5
01-934 Warszawa

Dr Piotr zawsze dokładnie dochodzi przyczyn , analizuje , spokojnie wszystko tłumaczy . nigdy nie śpieszy się, ułatwia pacjentowi leczenie poprzez neutralizację formalizmów , w sposób ludzki pozwala czuć się pacjentem przez duże P
Opinia dodana przez: M

lekarz Katarzyna Nerlo-Chmielewska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Byłam u Pani Doktor na wizytach w LuxMedzie na Bobrowieckiej i z całego serca mogę polecić Panią Doktor. Lekarz z powołania, podchodzi do pacjenta indywidualnie, zleca niezbędne badania a przede wszystkim słucha pacjenta.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Barbara Palińska

Obrońców Tobruku 18 D/U3
01-494 Warszawa

Pani doktor Barbara Palińska znakomita lekarka. Wysoka kultura, kompetencja i piękny język polski w tłumaczeniu choroby i leczenia. Eugeniusz J. Lisowiec - dziennikarz, artysta muzyk
Opinia dodana przez: Lisowiec

lekarz Piotr Cygan

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ST. VINCENT MEDICAL CENTER"
ulica Radna 14
00-341 Warszawa

Cudowny lekarz. Wiele razy trafiałam na niego o nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmiscia . Zawsze wysłucha , zleci badania .
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Arkadiusz Kopczyński

SPL dla PW ZOZ
Gen. Andersa 16
Warszawa

Pan doktor zawsze pyta o wszystkie dolegliwości, cierpliwie słucha i informuje dokładnie o sposobach leczenia. Jest bardzo uprzejmy i nigdy nie brakuje Mu czasu. Bardzo polecam

lekarz Mariusz Saganowski

ul. Grochowska 235/14
04-001 Warszawa

Pierwszy raz spotkałam lekarza, który poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi i tak doskonale tłumaczy, co jest dla niego dobre, a co mniej. Dziękuję.

dr n. med. Teresa Mazurczak-Pluta

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101
04-041 Warszawa

Znałam Panią doktor od 17 lat. Była osobą niezwykle serdeczną,cierpliwą,troskliwą i oddaną pacjentowi. Profesjonalnym lekarzem, posiadającym ogromną wiedzę lekarską. Trafnie stawiała diagnozę mimo bezradności specjalistów. Zawsze zainteresowana zdrowiem członków rodziny. Nie jednej osobie pomogła i uratowała życie!!! CZŁOWIEK WIELKIEGO SERCA!!! LEKARZ SERC i DUSZ!!! Zawsze uśmiechnięta i serdeczna❤️❤️❤️ OGROMNA STRATA i ŻAL,aż serce pęka!!!.😭😭😭 gabinet nr 2 zawsze pozostanie jej pamięci!!! Będzie mam jej bardzo,bardzo,bardzo brakowało!!! Nigdy nie lekceważyła pacjentów. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. med. Izabela Liberek-Sobczak

Lekarz rehabilitacji ruchowej

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Pani doktor to świetny specjalista, który podchodzi do leczenia pacjenta w sposób holistyczny. Osoba o wyjątkowej wrażliwości, wiedzy, nie tylko medycznej, ale również psychologicznej- świetnie rozpoznaje potrzeby pacjenta. Myślę że pani doktor powinna być WZOREM dla innych lekarzy! Polecam z całego serca i dziękuję pani za każde spotkanie. Marta
Opinia dodana przez: Marta F.

Lidia Żerańska-Sokalska

Lekarz medycyny pracy

ul. Smoleńska 82/25
03-528 Warszawa

profesjonalizm godny polecenia , trafność w diagnozie i doborze leków

Grażyna Moraczewska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Prywatny Gabinet Lekarski
Sabały 20 (przy Hynka)
02-174 Warszawa

polecam! lekarka rzetelna, solidna, wzbudzająca zaufanie.

lekarz Jadwiga Chrzanowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Conrada 15
Warszawa

Wszystko pozytywnie, dobry lekarz z dużym doświadczeniem.

dr Grażyna Rozum

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych
Leszczynowa 14
03-197 Warszawa

Wspaniała Pani doktor z ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem. Leczy całą naszą rodzinę od wielu lat. Wyrazy wdzięczności i szacunku.
Opinia dodana przez: Olena

lekarz Anna Lewandowska

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Bardzo miła Pani doktor, wspaniałe podejście do pacjenta. Każdemu poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Trafiłam do niej w bardzo złym stanie, po kilku bezskutecznych wizytach u innych lekarzy. Powiedziała, że nie spocznie, dopóki nie dowie się co mi dolega. Dzięki badaniom, na które mnie skierowała okazało się, że jestem bardzo poważnie chora i śmiało mogę powiedzieć, że żyję dzięki jej zaangażowaniu. Uratowała mnie i śmiało mogę ją polecić. Wspaniały lekarz ...
Opinia dodana przez: Pacjentka 2013