Lekarze Lekarz sportowy Warszawa

lekarz Beata Sawicka

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72
01-134 Warszawa

Jeśli ktoś szuka rzetelnego lekarza w celu wykonania USG jamy brzusznej to z całą pewnością polecam. Do Pani Doktor trafiłem z boleściami brzucha które nie ustępowały, trwały od tygodnia i nie skutecznie były leczone przez innego lekarza. Pani dr Beata Sawicka po bardzo wnikliwym przebadaniu przekazała mi niezbędne informacje na temat mojego problemu i przepisała odpowiednie leki, po których bóle ustąpiły. Dostałem również skierowanie na dodatkowe badania do odpowiednich specjalistów ...
Opinia dodana przez: Waldek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Magdalena Czerska

lekarz Magdalena Czerska

Magdalena Czerska Lekarz Rodzinny, Leczenie Bólu
Warszawa

Dr Czerska to lekarz godny polecenia. Oprócz profesjonalizmu i kompetencji charakteryzuje ją prawdziwa troska o pacjenta. Skutecznie i szybko pomogła mi w walce z każdym schorzeniem, mniejszym i większym. Czuć, że to lekarz z pasją a do tego dużą wrażliwością i życzliwością w stosunku do ludzi. Polecam Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aleksandra Winkler

Centermed
Warszawa

Kompetentna, rzeczowa, uprzejma, skupiona na pacjencie. Zleca tyle badań, ilu potrzebuje, żeby mieć absolutną pewność w konkretnej kwestii. Wspaniała specjalistka.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Sławomir Korcz

Lekarz medycyny pracy

Warszawa

Dawno nie trafiłam na tak rzeczowego lekarza. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty. Rozmawiał ze mną jak z partnerem. Nie traktował mnie przedmiotowo. Brakuje mi słów,żeby opisać wspaniałe podejście tego lekarza do pacjenta. Wyszłam z gabinetu naprawdę zadowolona. Wszystko mi Pan Sławomir wytłumaczył, nie zbywał. Zdecydowanie dostosowuje sposób wypowiedzi do rozmówcy. Ma naprawdę ogromną wiedzę i jak będę miała problem to na pewno skorzystam z jego pomocy. Lekarz godny zaufania i polecania- oby ...

dr n. med. Ewa Hejak

Warszawa

Nie dość, że widać, że lekarka jest bardzo kompetentna i chętna do pomocy, to jest w dodatku niezwykle ciepłą i miłą osobą. Serdecznie polecam z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Grzegorz Jahn

Lekarz medycyny pracy

Mroczna 9/11/13 lok. 93
01-456 Warszawa

Lekarz godny polecenia, mogę się podpisać pod poprzednimi opiniami. Pan doktor słucha pacjenta, odpowiada na pytania, widać że naprawdę chce pomóc i przejmuje sie pacjentem, widząc człowieka a nie tylko chorobę. W czasie wizyty nie patrzył tylko w komputer. Też dawał sensowne rady, jak żyć z cukrzycą, co robić, czego unikać, na co można sobie co jakiś czas pozwolić, ale też jak nie dać się zwariować. Dopiero rozpoczynam leczenie i ...

lekarz Izabela Kutyła

Centrum Medyczne LUX MED
al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa

Mam niewiele ponad 50 lat. Z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania zmieniłam lekarza rodzinnego i trafiłam pod skrzydła pani dr Izabeli Kutyła. Gdyby nie ona, do dziś nie wiedziałabym tego, co wiem dzis. Bo nie odczuwalam zadnych dolegliwosci, ktore sklanialyby mnie do wykonania jakichs dziwnych badan. A pani dr rzekła, że w tym wieku trzeba sprawdzic to i owo i skierowala na wlasciwe badania. I chwala Bogu! Bo wczesnie wykryto ...
Opinia dodana przez: Libra

lek. med. Justyna Łyczkowska-Piotrowska

Internista, Reumatolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

zostałem bardzo dokładnie zdiagnozowany i "roztłumaczono" mi wszystko. Lekarz z profesjonalnym podejściem do tego co robi oraz dużą empatią - na tym etapie jestem b. zadowolony
Opinia dodana przez: Mariusz Ś-ski

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Lekarz rodzinny, Okulista

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Bardzo miła Pani Doktor. Poświęciła mi dużo czasu. Badała bardzo dokładnie. Dziękuję i bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Katarzyna Dejneka

Lekarz medycyny pracy, Radiolog

Katarzyna Dejneka
Ul. Barcicka 33
Warszawa

Lekarka godna polecenia. Usg brzucha było zrobione dokładnie z informacją co dalej zrobić i gdzie zrobić operacje.Polecę na pewno rodzinie i znajomym.

lekarz Rafał Mierzyński

Internista, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Warszawa

Polecam pana Rafała. Byłam u niego niedawno i jako jedyny rozpoznał moją chorobę. od lat leczę się na wiele różnych dolegliwości, męczę się z tym okrutnie, bo żaden lekarz nie był w stanie rozpoznać co mi jest, robili mi milion badań, które nic nie wskazywaly, dostawałam mnóstwo lekow, które nic nie dawały, a pan Rafał zdiagnozował u mnie nerwice lękową. mimo, że nie jest psychiatrą, to dokładnie dopasował dolegliwości, przepisał ...

Katarzyna Paczek

Lekarz rehabilitacji ruchowej, Medycyna estetyczna

Centrum Holymed
Warszawa

Po długim zastanawianiu się wreszcie zdecydowałam się na botoks czoła i kurzych łapek. Doktor mi wszystko wyjaśniła, powiedziała jaki będzie efekt i ile się utrzyma wygładzenie zmarszczek. Dzisiaj nie wyobrażam sobie mojej twarzy bez botoksu, a znajomi wreszcie mówią, że się uśmiecham i nie jestem już taka naburmuszona!!! Nigdy nie byłam, to te zmarszczki nadawały mi taki wygląd. SUPER LEKARZ! Dziękuje za opiekę.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Szczepan Więckowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
Warszawa

Zdecydowanie polecam. Leczyłem się długo u pożal się Boże lekarki, która sypała antybiotykami na wszystkie strony. Pan doktor był zdecydowany, pewny tego co robi, zna się na rzeczy. Oby więcej takich lekarzy, którzy patrzą na pacjenta tak jak dr Więckowski, a nie na kopertę !

lekarz Wojciech Rolski

Lekarz med. paliatywnej, Radioterapeuta

Literacka 25/6
01-864 Warszawa

Bardzo dobry, komunikatywny lekarz. Polecam. On jest fenomenem! Traktuje pacjenta podmiotowo i z empatią i to podczas wizyty na NFZ w poradni przyszpitalnej.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Anna Gadowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Świetny lekarz! Przemiła osoba - wysłucha i dopiero wystawi diagnozę, wytłumaczy, pokieruje, poświęci tyle czasu, ile potrzeba na wizytę, a nie jej odbębnienie. POLECAM
Opinia dodana przez: a

Grażyna Wronka

Praktyka Lekarzy Rodzinnych
02-930 Warszawa

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Polecam

lekarz Wiesława Nowakowska

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Krakowskie Przedmieście 24/26
00-325 Warszawa

Pani doktor to lekarz z powołania, dokładna, życzliwa, ludzka, poświęca czas podczas wizyty tyle ile go potrzeba. Zleca badania, przeprowadza dokładny wywiad. Polecam Panią doktor.

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166
04-329 Warszawa

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.

lekarz Iwona Dobiecka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Interna, med. pracy, bad. kierowcw
św. Franciszka Salezego 6
00-392 Warszawa

wyjątkowa sumienna oddana swojej pracy szkoda że jest tak mało lekarzy z takim podejściem do ludzi .
Opinia dodana przez: Mariusz

dr Agnieszka Laskowska

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Znakomita doktor b kompetentna, konkretną i interesującą się swoimi pacjentami. Bardzo gorąco polecam panią doktor!!! Maria Zarzycka
Opinia dodana przez: Maria