lekarz Adam Płóciennik

Anestezjolog

W dzisiejszych, trudnych czasach gdzie wizyta na SOR dla większości jest ostatecznością nie życzę spotkania tam kogoś takiego. Uprzejmość i chęć pomocy to ostatnie co mogłoby opisać Pana Doktora a nasza konsekwencja została potraktowana złośliwością i oczekiwaniem niemożliwego. Podpisywać się nie muszę, jeśli Pan Doktor będzie czytał, z pewnością będzie wiedział kto jest autorem. Zdecydowanie nie pozdrawiam.

Lekarz z powołania.Świetny specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Cierpliwy.Nie zbywa,tylko stara się pomóc.

pracuje też w hospicjum i nie robi dla pacjentów nic poza wypisywaniem recept - oczywiście wypisuje tylko te leki, które mu się podyktuje, nie żeby coś od siebie dodał, bo wtedy musiał by się zainteresować pacjentem.

Dr Adam spowodował swoim podejściem do leczenia, że znowu jestem pełen życia. Jest świetnym specjalistą, który swoim profesjonalizmem i empatją pozwolił mi i mojej rodzinie odzyskać uśmiechy na naszych twarzch. Tak, było warto przejść trudną terapię. Mogę polecić dr Adama Płóciennika każdemu kto ma problemy z uzależnienieniem.