lekarz Adam Uryniak

2,4
2,4
2,5
2,5

Doktor Uryniak być może jest dobrym specjalistą, natomiast klinika jako całość to miejsce nastawione wyłącznie na pieniądze. Lekarze i pielęgniarki zostające na dyżurach w weekendy nie mają pojęcia o stanie zdrowia i obciążeniach pacjentów operowanych w tygodniu przez dr Uryniaka. Badania również nie są wykonywane w weekendy. Mój Ojciec zmarł w wyniku zaniedbania lekarzy ww kliniki, którzy doprowadzili do całkowitego zniszczenia nerki i zatrucia jej kontrastem i lekami. Przewiezienie na dializę w szpitalu wojewódzkim zorganizowali dopiero po dwóch dniach i to tylko na naszą wyraźną prośbę. Tato dotarł na dializy tak osłabiony że z łatwością uległ dalszym infekcjom, grypie i zapaleniu płuc, w efekcie czego zmarł.

Niestety potwierdzam negatywne opinie na temat doktora. Chamski, arogancki, traktujący starsze osoby z wyższością. Mama pytając o stan taty, została poniżona w obecności innych osób prostackimi, zwyrodniałymi sloganami. Jeśli ktoś ma słabe nerwy, lepiej nie odwiedzać tego lekarza, jest wielu innych kulturalnych, przyjemnych i zarazem kompetentnych.

Doskonały specjalista i chirurg. Bardzo konkretny. Potrafi dokonywać cuda w bardzo trudnych przypadkach. Dzięki niemu mój mąż ma uratowaną nogę, która była do amputacji. Może nie jest łatwy w bezpośrednim kontakcie, ale jest skuteczny jako lekarz.

To jest jakaś pomyłka a nie lekarz, ta całego jego klinika jest oparta tylko na pieniądzu którego Pan Ordynator oczekuje na każdym kroku. Podczas zabiegu poniża cały swój personel wyzywając ich od ostatnich debili, wszystkich traktuje jak śmieci. Niestety to nie był mój pierwszy zabieg ale takiego braku personelu jeszcze nigdy nie widziałam. Ta klinika nie ma nic wspólnego z nazwą!!!

kaompetentny i zasadniczy!Bardzo mnie ujął swoją uprzejmością Warunki w szpitalu super, tylko pielęgniarki mało czasu poświęcaja pacjętowi co 15 minut regularnie wychodza na papierosy i wcale się z tym nie kryją! zły przykład dla pacjętów a po za tym sa w pracy.

kaompetentny i zasadniczy!Bardzo mnie ujął swoją uprzejmością

Dr.Uryniak wraz z personelem ratuje zdrowie i życie.Uratowali nogę mojemu wujkowi mimo,iż inny lekarz spisał ją na straty.Pan doktor owszem jest stanowczy i czasem nie przebiera w słowach ale najważniejsze jest przecież to,że jego praca przynosi pozytywne efekty.Bardzo polecam.Wujek chodzi a miał nie mieć tej nogi...

nie nie polecam Pan doktor powinien zaprzestać praktyki

nie nie polecam Pan doktor powinien zaprzestać praktyki

Wizyta nie należała do przyjemnych, postawa lekarza i podejście do pacjeta poniżej krytyki. Nie polecam tego Pana mimo,że jest ordynatorem na Ks. Jałowego i już wiem dlaczego personel tej placówki jest również kontra pacjętowi skoro ma takiego szefa.

Mój szwagier ledwo uszedł z życiem po zabiegu u Uryniaka (specjalnie nie piszę Pana bo na to trzeba zasłużyć). Szwagier został przywieziony karetką do tegoż szpitala, gdzie przeprowadzono zabieg udrożnienia tętnicy udowej niestety bez powodzenia w dodatku wykonano 3 nacięcia na stopie, któłra już nie była ukrwiona i po 3 dniach wypisano ze szpitala. Po ok., tygodniu noga zaczęła puchnąc i zrobiła sie czerwona na wizycie kontrolnej lekarz stwierdził, że nogę trzeba amputować bo wdała się SEPSA!!! Na szczęście szwagrowi życie i nogę uratował szpital w Lublinie, gdzie od listopada ...

Po ok., tygodniu noga zaczęła puchnąc i zrobiła sie czerwona na wizycie kontrolnej lekarz stwierdził, że nogę trzeba amputować bo wdała się SEPSA!!! Na szczęście szwagrowi życie i nogę uratował szpital w Lublinie, gdzie od listopada do dziś jeszcze jest leczony po ubytku 80% stopy!!!
Potwierdzam również to, że personel na czele z Uryniakiem klnie podczas zabiegów operacyjnych nie zważając na pacjęta i tylko czekają wszyscy aż dostaną w łapę.
Mam zamiar złozyć sprawę w sądzie o zagrożenie życiu i zdrowiu pacjęta.

To nie jest człowiek ! to jest zwierze ! Chamski, arogancki, " drze się jak stare prześcieradło", jest tak nie miły że naprawdę ciężko dopasować mi odpowiednie słowa aby go opisać. Już wiem że trzeba omijać go szerokim łukiem i radze robić to wszystkim.