lek. med. Agnieszka Fuchs

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Od dłuższego czasu mój poprzedni lekarz miał spory problem z dopasowaniem mi odpowiedniej antykoncepcji. Trwało to już jakiś czas i szczerze miałam ochotę odpuścić temat całkowicie. W pewnym momencie nie zauważyła że skończyły mi się tabletki i musiałam pilnie umówić wizytę. Mój lekarz był zajęty. Tak trafiłąm do Pani Agnieszki, która pracując w prywatnej klinice była w stanie zostać dłużej w pracy wiedząc, że bardzo potrzebuję tej wizyty. I uwaga - to właśnie ona znalazła dla mnie tabletkki, których używam już kilka miesięcy i są one zupełnie idealne. Czuję się dobrze, nie mam ochoty się objadać, a moje libido nie spada :)

Lekarz na medal <3 Zawsze mam milion dziwnych pytań i przywykłam już do tego, że nie każdy lekarz umie sobie z tym poradzić. Pani Agnieszka zawsze daje radę ;)

Pani Agnieszka to chyba specjalistka od polipów bo u mnie była identyczna sytuacja jak poniżej. Wykryła, wyleczyła, a później pomogła w zajściu w ciążę. Cud lekarz :)

Kto lepiej zrozumie kobietę niż druga kobieta? Właśnie tak powiedziała mi Pani Agnieszka podczas jednej z ostatnich wizyt przed samym porodem. Miała sto procent racji . Poprowadziła moją ciążę w bardzo profesjonalny sposób i jestem jej za to mega wdzięczna.

Kto lepiej zrozumie kobietę niż druga kobieta?

Pani Agniezska wykryła u mnie polipy na macicy, które bagatelizowało lub mówiąc wprost “niezauważało” wielu lekarzy wcześniej Jak każdy problem - nieleczony może doprowadzić do powikłań, dlatego tym bardziej jestem wdzięczna Pani Agnieszce za wszystko co dla mnie zrobiła. Mocne pięć dla Pani!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo