Ginekolog Onkolog Kraków

Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

wizyta już od 60
Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magdalena

Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

wizyta już od 60
To zadziwiające, że tak młody lekarz może być tak dobrym lekarzem... Doktor Kałamacki wydaje się być naprawdę zainteresowany problemami swoich pacjentów. Zgłosiłam się do niego, ponieważ od jakiegoś czasu nie miesiączkowałam, a doktor Kałamacki wydawał się być tym naprawdę przejęty. Pan doktor od razu zlecił mi odpowiednie badania. Obecnie czekam na wyniki, na kolejną wizytę jestem umówiona w przyszłym tygodniu, ale... jakoś przestałam się obawiać. Mam wrażenie, że nie mam ...
Opinia dodana przez: Julianna
Kraków Ginekolog onkolog lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

wizyta już od 60
Niedawno pani doktor Nieć pomogła mi w problemie nieregularnych miesiączek. Niestety, u mnie w rodzinie to chyba dziedziczne, siostra miewa podobne problemy. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę lekarkę – po zleconych badaniach wprowadziliśmy w życie leczenie, które bardzo mi pomaga. Okazało się, że na szczęście w moim przypadku problem nie jest aż tak poważny, bo mogło być dużo gorzej, ale teraz wiem, że jakakolwiek nie byłaby diagnoza – ...
Opinia dodana przez: AngPyr
Kraków Ginekolog onkolog dr hab. n. med. Paweł Basta

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA JEST LEKARZEM O BARDZO DUŻYM DOŚWIADCZENIU MEDYCZNYM.JEST BARDZO MIŁY I SERDECZNY.POTRAKTOWAŁ MNIE BARDZO KOMPLEKSOWO I BARDZO DOBRZE.JESTEM Z DOLNEGO ŚLĄSKA . BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA PANU DOKTOROWI PAWŁOWI BAŚCIE ZA DIAGNOZĘ I WIARĘ W DOBROĆ LEKARZY.LEKARZ GODNY POLECENIA TO PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA.DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: JÓZEFA
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

wizyta już od 60
Pani Dorota to świetny specjalista, wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości oraz poradziła wykonanie dodatkowych badań dotyczących ogólnego stanu zdrowia, co pokazuje, że dostrzega szereg innych aspektów zdrowotnych nie koniecznie związanych stricte z ginekologią. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze.
Opinia dodana przez: Halina
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

wizyta już od 60

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60
Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

Opinia dodana przez: daria
Kraków Ginekolog onkolog lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

ulica Siemiradzkiego 16/5

wizyta już od 60
Do doktora Miaśkiewicza chodzę juz od 20 lat. Lekarz ma ogromne doświadczenie. Wspaniały człowiek i bardzo dobry doktor !! Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Janina

Ginekolodzy onkolodzy w Krakowie