lekarz Aldona Gort-Zbierska

2,1
2,3
1,9
1,9

Najgorzy lekarz na świecie. Jej wykształcenie i kompetencja graniczy z zerem. Udaje wielką znawczynie a o najprostrzych rzeczach nie ma pojęcia. Nic dziwnego, że kolejki do niej są bardzo krótkie.

Niemiła,oschła w kontakcie z pacjentem.Odniosłam wrażenie,że jestem intruzem w gab. lek.Problem zdrowotny nie rozwiązany.

najgorszy lekarz z jakim w życiu miałam do czynienia, zdecydowanie odradzam, niemiła,chamska, zero zainteresowania pacjentem.

Jestem zaskoczona opiniami. Jestem w trakcie leczenia na Markwarta. Pani doktor wysyła mnie na badanie bo wyniki są złe i noga boli i docieka, od czego to może być. Teraz mam skierowanie do Jurasza na specjalistyczne badanie, którego nie mogą wykonać w przychodni. Odpowiada na wszystkie zadane pytania, rozwiewa wątpliwości. Fakt, że pierwsze spojrzenie, mina wzbudza respekt ale w bezpośredniej rozmowie jest sympatyczna. Polecam Panią doktor za dociekliwość. Dla przykładu byłam prywatnie u innego ortopedy na konsultacji, zerknął tylko na rtg i powiedział że nic nie jest ale
4 tyg zwolnienia chciał mi wypisać. Może niektórym pacjentom o to właśnie chodzi?

całkowite dno,takiego 'lekarza' w życiu nie spotkałam, wizyta trwała jakieś 2 minuty, nie spojrzała nawet na rękę, jest chamska,zero kultury, nie wiem kto ją zatrudnił na markwarta. Dzięki niej kilka lat później dowiedziałam się,że mam ciężką nieuleczalną chorobę, leczenie opóźniło się o ładnych pare lat...gdyby tylko zechciała ruszyć trochę mózgiem i zastanowić się co mogło mi byc, teraz byłoby inaczej. Błagam niech pani zrezygnuje z tego zawodu.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"