lekarz Aleksander Matuszny

3,4
3,4
3,7
3,3

Negatywy zasłużone. Wiedza fachowa nikła w podstawach. Podejście do pacjenta tragiczne, brak kolejek na NFZ o czymś świadczy.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Byłam operowana w żywieckim szpitalu i spotkałam się z dużą uwagą i życzliwością, tak z Jego strony jak i personelu - bardzo dobra opieka i każdy problem omówiony. I nie dałam nawet złotówki.... więc to nie tak, że za pieniądze jest lepiej

Miałam styczność z tym Panem w szpitalu i nie mam dobrych skojarzeń jeżeli chodzi o podejście czy fachowość.

Lekarz miły i uprzejmy. Badania w gabinecie wykonywane dokładnie. Nie lekceważył żadnych dolegliwości, które zgłaszałam. Miałam też operację, która była przeprowadzona na oddziale ginekologicznym w Żywcu, przez dr Matusznego. Wszystko było zrobione fachowo, a jego troska i życzliwość podczas pobytu w szpitalu pomogły mi przetrwać trudne dla mnie chwile. Personel oddziału również pomocny i życzliwy. Uważam, że dr Matuszny jest dobrym i doświadczonym lekarzem godnym polecenia.

co do tych wszystkich złych komentarzy o panu doktorze nie zgadzam się z nimi...przez dwie wizyty byłam u niego na publicznej wizycie i był bardzo uprzejmy,kompetentny od razu zlecił badania i o wszystko wypytał,z racji tego że pracowałam zaczęłam chodzić do niego prywatnie i też sobie chwalę. Co do opieki w szpitalu był u mnie kilka razy pytał o samopoczucie i o maluszka.Polecam wszystkim kobietą tego lekarza. Dla mnie super!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Żywiec"?

Anna Stanisz-Laitl

batorego