dr hab. n. med. Alicja Sekula

Audiolog, Foniatra, Laryngolog

Jestem pod wrażeniem, że można tak profesjonalnie zbadać pacjenta. Podziwiać fachowe podejście do zaistniałej choroby.

synek miał problem ze ślimakiem w uchu, troszkę nie dosłyszał, lecz doktor szybko zaradziła, obejrzała lewe ucho od środka w powiększeniu i stwierdziła, że za dużo przebywa się w głośnym pomieszczeniu. Moje dziecko jest zadowolone, zabrałem mu słuchawki.

Mam mieć wszczepiony implant slimakowy. Podczas mojego pobytu w Klinice w Poznaniu zostałem poinformowany bardz szczegółowo o tej operacji. Z niecierpliwoscia czekam na termin operacji i nie moge zrozumieć dlaczego od listopada ub. roku tego terminu nie ma. Zostałem przywrócony do pracy, pracy która można powiedzieć pozoruje ze względu na bardzo słaby słuch. Mam nadzieje że po wykonaniu kolejnego telefonu ten termin będzie mi wreszcie znany. To po prostu stało sie moim marzeniem. Nie moge doczekac się końca mojego niedosłuchu.

Wciąż poszukujesz "Audiolog Poznań"?

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

ulica Dolna Wilda 16 A/5
61-552 Poznań

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
60-355 Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań