dr n. med. Alicja Sikora

Gastroenterolog dziecięcy

Najlepszy pediatra na jakiego trafiałam, duża wiedza i wspaniałe rady jak postępować z dzieckiem, kilka lat jeździłam do pani doktor z synem - polecam z całego serca- świetny specjalista

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Pani doktor jest bardzo cierpliwa i super tłumaczy wie co mówi bardzo nam pomogła dzięki niej nie muszę syna faszerowac nie potrzebnymi lekami bo jest w pełni zdrowy! Nie ocenia tylko stara się poprawidz błędy które sami rodzice czasem popełniamy bardzo dużo pyta nie trzeba jej ciągnąć za język!!

Serdecznie i z całego serca polecam Panią doktor. Po pierwsze posiada wiedzę i robi z niej użytek. Po drugie jest sympatyczną osobą o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do pacjenta. Wszystko tłumaczy ze spokojem, dostępna pod telefonem, można dzwonić z każdym problemem. Szuka przyczyn dolegliwości, a nie leczy wyłącznie objawowo. Polecam

Cudowny człowiek!!! Pani doktor postawiła moje dziecko na nogi juz po pierwszej wizycie :) Gorąco polecam wizytę u Pani doktor jeśli macie w domu niejadka!!! Dziękuję z całego serca Pani Doktor :*

Pani doktor Sikora jest najlepszym z lekarzy jakich znam. Miła, dociekliwa, kompetentna, grzeczna. Zawsze doradzi, stawia właściwe diagnozy, nie faszeruje antybiotykami, wysyła na badania. Moje dzieci należą do bardzo trudnych przypadków, nie zostawiła mnie bez pomocy.właściwie mogę powiedzieć, że dzięki niej żyją. Na wizytę trzeba się umówić. Koszt wizyty,w porównaniu z innymi lekarzynami, jest symboliczny,a pomoc, którą otrzymujemy od ukochanej pani doktor, jest nie do zapłacenia. Takich lekarzy, którzy oprócz ogromnej wiedzy, oddają swe serce pacjentom i ich rodzicom, nie ma już chyba wielu. Polecam panią Sikorę z całego serca, oby żyła w zdrowiu jak najdłużej. Pani doktor- jest pani aniołem.Gdy macie Państwo problem z żywieniem dzieci, gdy mają boleści, mało przybywają na wadze, często chorują , to tylko do pani doktor do Zabrza. Pani doktor przyjmuje 2 razy w tyg. w szkole - niedaleko jest Lidl i stacja BP.
Ja bym jej dała ocenę BRYLANTOWĄ.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog dziecięcy Zabrze"?

Jolanta Porębska

Gastroenterolog dziecięcy