Andrzej Boroń

Bardzo dobry lekarz ; leczę się u niego 18 lat a także i moja żona i jak dotąd nie mam powodów do niezadowolenia ;profesjonalne podejście, zawsze mogę umówić wizytę w dogodnych godzinach a nawet przyjeżdżam do Niego z łodzi .Bardzo POLECAM, Jest taniej niż w Łodzi isą rabaty!!

Kompletnie nie zgadzam sie z ta nieprzychylna opinia o dr Boroniu. mysle , ze nie zasluguje on na to po latach pracy i sercu wlozonemu w swoj zawod. Lecze sie u pana Boronia odkad bylam dzieckiem (ponad 20 lat). Mialam okazje wyprobowac innych i dobrych i zlych dentystow ale z wielkim szacunkiem oddaje najwyzsza note panu Andrzejowi. Profesjonalny, czysty, dba o komfort pacjenta, potrafi wyjasnic rzeczowo proces i cel wykonywanych zabiegow. O swoim zawodzie wyraza sie z pasja, co dodatkowo budzi moje zaufanie do niego. Co do jego uczciwosci i profesjonalizmu nie mam zadnych watpliwosci. Wypelnienia sa trwale i nigdy nie stracilam zadnej polmby, wypelnienia kanalowe nawet sprzed wielu lat rowniez bez zarzutu. Niemniej wazne ma on ogromne poczucie estetyki, bardzo wazne przy kosmetyce zemba (z moich fatalnie wygladajacych jedynek zrobil cudo!) Od 3 lat mieszkam zagranica, jesli zachodzi potrzeba leczenia i kosmetyki moich zebow nie waham sie zainwestowac w bilet lotniczy, lecze sie tylko i zawsze u dr Andrzeja Boronia, goraco polecam! Agata Derewenda

Najlepszy lekarz u ktorego mialem sie okazje leczyc, w koncu pozbylem sie lekow zwiazanych z bolem. Nic nie bolalo, od roku w koncu jem jak czlowiek i wygladam rowniez po wybielaniu i czyszczeniu. Lekarz rozwial wszystkie watpliwosci co do codziennego dbania o zeby. Ceny niskie jak na obecne czasy i profesjonalizm:) pozdrawiam.

Miłe i profesjonalne podejście. Korzystam z usług od wielu lat. Zawsze wychodze z gabinetu zadowolony;-) Konrad

Korzystam z usług stomatologicznych w tym gabinecie od dłuższego czasu . Bywa , że dzwonię z nagłym problemem i zależy mi na szybkiej pomocy .Zawsze byłam przyjęta szybko i bez proble mu.Gabinet jest czysty,narzędzia sterylne .Doktor używa bardzo dobrych , trwałych materiałów.To prawda , nie jest tanio , ale za jakość trzeba płacić .Zdecydowanie polecam . A.Olszak

mi na szybkiej pomocy .Zawsze byłam przyjęta szybko i bez proble
za jakość trzeba płacić .Zdecydowanie polecam . A.Olszak

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Piotrków Trybunalski"?

darmed
Słowackiego 144 lok. 49