Andrzej Dobracki

Bylam na wizycie z dwoma problemami, szynka diagnoza który wymaga pilniejszej interwencji i podjęcie działań. Dokładnie wyjaśnione co i jak. Była to pierwsza wizyta ,zobaczymy jak po kolejnej. Na ten moment mogę śmiało polecić

Bardzo nie polecam, byłam u pana doktora po wypadku z endoproteza kolanowa wstawioną ponowotworowo, Widoczne było juz na badaniu duze opuchniecie , ograniczony zakres ruchów- pan doktor postanowił jednak na siłe zgiąc nogę..czym spowodował krwiaka i koniecznośc lezenia przez miesiąc i innych komplikacji. Wielu ortopedów znam i wszystkich bardzo cenie ale ta wizyta była wielkim nieporozumieniem i niezrozumieniem mojego przypadku. Szczerze przestrzegam przed doktorem

Wizyta u tego lekarza to jakieś nieporozumienie. W ogóle nie poświęca czasu pacjentowi. Wręcz go pogania. Nie odpowiada na zadane pytania, tylko burczy coś pod nosem

Niekompetentny człowiek. Nie poświęca czasu ani uwagi pacjentowi. Jedna gwiazdka to i tak za dużo jak dla takiego "specjalisty"

Wreszcie fajny profesjonalista. Rzetelnie, jasno wytlumaczyl co sie dzieje, bardzo dokladnie zbadal i poswiecil odpowiednio duzo czasu. Cierpliwy. Polecam.

nie polecam pana doktora. moj przypadek wiązał sie z 2 krotną konsultacją u tego lekarza..niestety 2 razy cos zbagatelizował albo nie zauwazył. za pierwszym razem nie przepisał mi zadnych badan..pan doktor twierdził ze po urazie, ktory przebyłam nic sie nie dzieje i ze powinnam rozcwiczyc noge. a chwile później badanie usg ktore zrobiłam w innym osrodku wykazało krwiaka co wiązało sie z koniecznoscia lezenia przez 2 tygonie.potem byłam u pana doktora opowiadałam o sytuacji, o dolegliwosciach i na moja prosbe wydał skierowanie na badanie usg, zanim je jednak zrobiłam pan doktor twierdził , że moge juz ćwiczyc noge po urazie. w badaniu usg,ktore zrobiłam po wizycie wykazano powiekszenie krwiak -3 krotne!!!!! , co jest bezwględnym przeciwskazaniem do cwiczen.

Lekarz może i kompetentny, ale ze względu na prywatny charakter wizyty (prywatna przychodnia) zbagatelizował moje dolegliwości i nie przepisał żadnych zabiegów fizykoterapeutycznych, które w moim przypadku aż prosiło sie zaleci. Rozumiem, że to taka polityka, żeby nie obciążać zbytnio pracodawcy). Wyszłam z gabinetu z płaczem.

bardzo polecam, wyjątkowy lekarz, cierpliwy, otwarty na pacjenta - poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, naprawdę leczy i pomaga w miarę możliwości

Polecam tego lekarza. Pan doktor pomógł mi po podwójnym złamaniu stawu łokciowego. Zalecone leczenie jak i rehabilitacja pomogły w odzyskaniu sprawności złamanej ręki.

Mój mąż jest jego pacjentem od 3 lat. Opiekował się (i opiekuje do dzisiaj) nim po wypadku motocyklowym. Jedyne co mogę powiedziec, to tylko to, że to po prostu WSPANIAŁY LEKARZ !!! Naprawdę gorąco polecam dr. Dobrackiego !!!