dr n. med. Andrzej Kotwicki

Ortopeda, Chirurg ogólny, Traumatolog

1,9
1,7
1,7

Tragedia. Mam wrażenie że byłem z mamą u dietetyka a nie u ortopedy. Nic na temat choroby i żadnej pomocy. NIE POLECAM !

Serdecznie polecam!!!! Pan Doktor jest zawsze miły, uprzejmy. Jego pomoc jest bezcenna. Za każdym razem kiedy u niego byłem to trafnie postawił diagnozę i od razu mi pomógł.

Pan Doktor to prawdziwy specjalista godny zaufania. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Do tego miły i sympatyczny człowiek.

Pan Doktor bardzo mi pomógł z moimi problemami z kręgosłupem. Od dawna szukałam właśnie takiego specjalisty, jakim jest Doktor Kotwicki. Serdecznie polecam. To człowiek wart zaufania.

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Według mnie to życzliwy i uprzejmy lekarz, który podchodzi z szacunkiem do pacjenta. Przynajmniej tak było w naszym przypadku, dlatego ja nie mogę o nim powiedzieć złego słowa.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Ostrów Wielkopolski"?

Piotr Gross

gabinety poliklinika Raszyn
None
Śmigielskiego 20

Mirosław Falis

Chirurg ogólny
ul. Wysocka 13 Ostrów Wlkp.
63-400 Ostrów Wielkopolski
ulica Wysocka 13