Chirurg Ogólny Ostrów Wielkopolski

Chirurg ogólny, Proktolog

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Śmigielskiego 20

wizyta już od 50
Jako stały pacjent p. Piotra Grossa stwierdzam jednoznacznie:wczesniej tzn.co najmniej od kilku lat w naszej miejscowości nie było tej klasy specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej dysponującego wysokiej klasy sprzętem, a co za tym idzie przede wszystkim umiejącego ten sprzęt w 100% wykorzystać celem wykonywania zabiegów z naprawdę pozytywnym skutkiem.A oto maja historia leczenia:Pierwszym zabiegiem było laserowe usuwanie zrogowaciałych narośli na lewym i prawym przedramieniu.Wczesniej próbowałem je usunąć ciekłym azotem u ...
Opinia dodana przez: Jaro41

lekarz Mirosław Falis

Chirurg ogólny, Traumatolog

ul. Wysocka 13 Ostrów Wlkp.

63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz. Podziwiam za podejście do pacjenta - zawsze z ogromnym spokojem odpowiada na pytania , kompleksowo tłumaczy chorobę i jest uprzejmy. Pewnie stąd opinia "ulubieńca pacjentów" :). Oby więcej takich specjalistów.
Opinia dodana przez: MK

dr n. med. Andrzej Kotwicki

Ortopeda, Chirurg ogólny

h
marsz. Piłsudskiego 12
Ostrów Wielkopolski

Swietnie ocenił uszkodzenie stawu. Wykonał USG, objaśnił co mam zerwane w stawie skokowym i jak to leczyć.Bardzo kompetentny i przyjazny.Stopa i staw skokowy wyleczone.Oceniam doktora bardzo wysoko jako fachowca w swojej dziedzinie.

Internauci czując się anonimowo w sieci wypisują opinie,które są naruszeniem dóbr osobistych i jako takie podlegają odpowiedzialności karnej.
Zniesławienie jest przestępstwem przeciwko czci i polega na pomówieniu innej osoby.
Przekazywana informacja nie musi poniżyć pomówionej osoby ...

Michał Kasznia

Ostrów Wielkopolski

Doktor Michał Kasznia to super lekarz, wspaniały człowiek i przede wszystkim doskonały specjalista. W zakresie chirurgii jak i medycyny estetycznej podejmuje trafne decyzje, które są poparte ogromną wiedzą i kompetencjami. Jestem pacjentką Pana doktora już od kilku zabiegów (medycyna estetyczna i jeden zabieg laparoskopii w szpitalu) i zawsze jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Adam Janicki

Ostrów Wielkopolski

Lekarz który wyjaśnił mi w przystępny sposób celowość zaplanowanej operacji.
Profesjonalny i życzliwy.
Dziękuję
R. K.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Aleksander Olanicki

OLK Sp. z o.o.
Ostrów Wlkp
63-400 Ostrów Wielkopolski

Byłem u tego Pana na wizycie.
Przebadał, przeprowadził wywiad, tutaj bez większych uwag.
Niestety ale w innych kwestiach muszę skrytykować tego lekarza, otóż bardzo niemiły, wręcz chamski bez powodu.
Płacimy składki zdrowotne, a lekarz jakby łaskę robił, że nam pomoże.
Tak nie może być.
Jeśli ten Pan nie zmieni stosunku do pacjenta to stanowczo Go odradzam.
Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia.

lekarz Karol Kozłowski

Baczyńskiego 13
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo rzeczowy czlowiek i dobry specjalista. Lekarz z powolania.
Opinia dodana przez: Piotr

Wojciech Malkowski

Chirurg ogólny

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pan dr Malkowski to kompetentny lekarz, ma wspaniałe podejście do pacjenta, Będąc u niego człowiek wie że dokonał dobrego wyboru. To człowiek bardzo kulturalny i grzeczny. Polecam!!

lekarz Kazimierz Szadłowski

Chirurg ogólny, Urolog

Ośrodek Leczenia Kompleksowego Sp. z o.o..
Wrocławska 81..
63-400 Ostrów Wielkopolski

pozdrawiam .potwierdzam to co napisali poprzednicy moja wizyta wyglądała bardzo podobnie jak wyżej opisane na koniec wizyty doktor wypisał receptę pstrykną palcem w moja stronę tak że spadła z biurka mówiąc do widzenia to było kilka lat temu ale wizyty nigdy nie zapomnę .
Opinia dodana przez: SŁAWOMIR

lekarz Maria Buchwald-Rogalka

Wolności 33
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo sympatyczna lekarka. Poszłam na wizytę prywatnie, od ręki usunięcie kaszaka w łuku brwiowym i plasterek. Szybko, bez bólu i za całość z wizytą 130zł. Dodatkowo pani powiedziała, że mogę się jak chce za kilka dni pokazać, to dobierze maść aby szybciej odpadł strupek. Oczywiście wszystko w już opłaconej kwocie.
Opinia dodana przez: Kasia

Chirurdzy ogólni w Ostrowie Wielkopolskim