Michał Kasznia

Bardzo dobry lekarz - kompetentny rzeczowy cierpliwy Korzystałam i nadal mam zamiar korzystac z usług medycznych pan dr Michała Kaszni Polecam innym pacjentom

Doktor Michał Kasznia to super lekarz, wspaniały człowiek i przede wszystkim doskonały specjalista. W zakresie chirurgii jak i medycyny estetycznej podejmuje trafne decyzje, które są poparte ogromną wiedzą i kompetencjami. Jestem pacjentką Pana doktora już od kilku zabiegów (medycyna estetyczna i jeden zabieg laparoskopii w szpitalu) i zawsze jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy. Polecam.

Moim problemem był wrastajacy paznokiec palca u nogi. Pan doktor Kasznia od pierwszej rozmowy telefonicznej okazał pełen profesjonalizm oraz zainteresowanie. Dokładnie poinstruował co robić z bolącym palcem. Natomiast sama wizyta jedynie potwierdziła to iż pan doktor to profesjonalista w każdym calu. Niezwykle miłe podejście do pacjenta oraz szczegółowe objaśnienie etapów leczenia wraz z samym zabiegiem usunięcia przyczyny wrastania paznokcia który był przeprowadzony absolutnie bezboleśnie. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora do którego mam pełne zaufanie i zapewne sama po raz kolejny zwrócę się do niego z problemem natury medycznej jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

Dr Kasznia, usunal mi zyle odpiszczelowa, w ostrowskim szpitalu, wczoraj. Samego zabiegu nie pamietam, spalam, ale widzialam noge i wyglada niezle, Szwy nieduze, precyzja i estetyka. Poza tym lekarz, mily i kompetentny. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Pan Doktor usuwał mi kaszaka. Zabieg wykonał bezboleśnie, szybko, profesjonalnie. Praktycznie nie ma śladu po zabiegu, bardzo precyzyjnie zszyte miejsce po kaszaku, została mi tylko maleńka blizna. Lekarz godny polecenia. Bardzo miły dla pacjenta, cierpliwy.

Byłem przyjęty w szpitalu przez tego pana. Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Leczenie przebiegło bez problemów i komplikacji. Mogę z pewnością go polecić.

Skręciłam kostkę, trafiłam na pogotowiu na tegoż oto pana-niekompletna diagnoza. Ortopeda u którego potem byłam stwierdzil że ewidentny błąd doktora Kaszni ponieważ powinien zlecić unieruchomienie kostki w postaci gipsu lub stabilizatora. Przez niego mam poważny uraz stawu skokowego :-(

Lekarz, który realizuje w pełni zasady etyki zawodowej. Interesuje się problemami pacjenta nawet po wykonanych operacjach. Nigdy nie odmówił przyjęcia. Postawił trafną diagnozę.

Bardzo dobry chirurg. Takich lekarzy tylko szukać. Miły kompetentny, wszystko tłumaczący. Polecam każdemu tego specjalistę. Pana doktora polecił mi kolega, który również był zadowolony z wykonanego zabiegu.