lekarz Mirosław Falis

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Opinia na podstawie pobytu na oddziale Ortopedii i Traumatologii w Ostrowie Wielkopolskim. To co najbardziej rzuciło mi się w o oczy to mocny nacisk na to by pacjent opuścił oddział w jak najlepszym możliwym stanie zdrowia i miał dobre poprawne wyniki badań po operacji. Pan Ordynator jest w tej spawie bezkompromisowy. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym ortopedą chirurgiem, jest też świetnym menedżerem zarządzającym. No i najważniejsze, pod maską ciągle zabieganego i zajętego kierownika oddziału kryje się troskliwy, martwiący się o swoich pacjentów lekarz. Jestem dla niego pełna podziwu.

Prawie 20 mcy po nieudanym zabiegu w Lubinie dr Falis wykonał prawie cud Najbardziej kompetentny lekarz ,pełen profesjonalizm i przemiły człowiek. Nie znam więcej takiego lekarza . Prawdziwy lekarz z powołania, przesympatyczny i najlepszy specjalista . Pacjenci, którzy trafią do doktora mogą się nazwać szczęśliwcami. Wielki szacunek i brak słów aby podziękować za wspaniałą opiekę.

Prawie 20 mcy po nieudanym zabiegu w Lubinie dr Falis wykonał prawie cud
Pacjenci, którzy trafią do doktora mogą się nazwać szczęśliwcami.
Wielki szacunek i brak słów aby podziękować za wspaniałą opiekę.

Ocena na podstawie pobytu na oddziale szpitalnym (wyłącznie NFZ) gdzie Dr Falis jest ordynatorem także tam gdzie ocena nie jest maksymalna wynika z przyczyn obiektywnych - dużo pacjentów

Bardzo dobry lekarz. Podziwiam za podejście do pacjenta - zawsze z ogromnym spokojem odpowiada na pytania , kompleksowo tłumaczy chorobę i jest uprzejmy. Pewnie stąd opinia "ulubieńca pacjentów" :). Oby więcej takich specjalistów.

Mogę w 100% polecić Pana Mirosława Falisa , potrafi wszystko wytłumaczyć związane z chorobą oraz stara się o jak najlepszy kontakt z pacjentem , profesjonalne podejście do zabiegu po prostu więcej tak dobrych i uczciwych fachowców a medycyna nie będzie koszmarem :)

Bardzo dobry fachowiec,a ponadto lekarz ,któremu nigdy nie brak cierpliwości dla pacjenta i jego rodziny.

Super fachowiec !!!Dziękuje panie doktorze za fachową operacje i złozenie ręki mojemu synowi polecam pana falisa

Niesamowity fachowiec !!! Panie Doktorze dziekuje za okazana pomoc przed operacja i po operacji mojego meza.Pozdrawiam z Niemiec.

Dr.Falis jest bardzo dobrym fachowcem i jestem mu bardzo wdzięczny za udaną operację ,za opiekę po operacyjną i ciepłe słowa.Godny polecenia

Dr Falis jest doskonałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem.Opiekował się moją mamą która trafiła na oddział ortopedyczny ze złamaną ręką.Pomógł również w zapewnieniu dalszej opieki lekarskiej.Przez niemal 2 tygodnie przesiadując całymi dniami w szpitalu u mamy miałam okazję obserwować ciężką pracę i pełne zaangażowanie pań pielęgniarek na czele z siostrą przełożoną p.Wiesią. Serdecznie wszystkim dziękuję a w szczególności dr Falisowy, że udało mu się stworzyć tak wspaniały zespół ludzi.