lekarz Mirosław Falis

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Pan doktor bardzo uprzejmy, co do tego nie mam zastrzeżeń, ale słaby merytorycznie.

kompetentny lekarz, zna się na swoim fachu, najlepszy w okolicy z jakim miałem do czynienia

Jestem po operacji, którą przeprowadził dr Falis. Wiedziałam co będzie robione, jak , w jaki sposób będę znieczulana, jaka rehabilitacja. Wszystko co się dowiedziałam uspokoiło mnie i nabrałam pewności, ze wybrałam fachowca, bardzo dobrego lekarza. Najbardziej ujęło mnie Jego ciepły, normalny sposób dialogu z pacjentem. Za wszystko bardzo dziękuję i wszystkim bardzo Go polecam.

bardzo dobry lekarz. każdego pacjenta traktuje poważnie. OPEROWAŁ MI DWIE NOGI NA HALUKSY I JEST WSZYSTKO W POŻĄDKU.POLECAM

uważam, że to najlepszy lekarz ortopeda w Ostrowie Wlkp.

uważam, że to najlepszy lekarz ortopeda w Ostrowie Wlkp.

Lekarz bardzo konkretny i dokładny. Miły w stosunku do dzieci (pierwszy lekarz, u którego moja 2,5 letnia córka nie płakała). Podchodzi do człowieka jak człowiek, a nie jak ktoś kto zjadł wszystkie rozumy. Polecam. Przyjmuje już na Wysockiej 13 w Ostrowie.

kompetentny lekarz, nie mam żadnych zastrzeżeń

kompetentny lekarz, nie mam żadnych zastrzeżeń

Super lekarz, miły, kompetentny, wytłumaczył moje wszystkie wątpliwości, poświęcił sporo czasu. Poszłam do Niego z polecenia znajomej i również polecam Go innym. Pewnie będę Go widywała częściej bo muszę być pod stałą opieką lekarza ortopedy :)

bez zastrzeżeń, po składał mnie bez żadnych problemów

bez zastrzeżeń, po składał mnie bez żadnych problemów

Miałem z nim do czynienia jeszcze jak robił specjalizacje już wykazywal sie świetnym talentem i fachowością w miescie ma dobrą opinie