lekarz Mirosław Falis

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

wiecie czy robi operacje kolana na NFZ dla dzieci?

wiecie czy robi operacje kolana na NFZ dla dzieci?

byłam u doktora Falisa na wizycie prywatnej super lekarz kompleksowo tłumaczy chorobę, sposób leczenia to było jakiś czas temu wczoraj byłam na wizycie na koszt NFZ lekarz był bardzo niemiły wręcz miał pretensje że przyszłam na wizyte ,wychodzi na to że jak się zapłaci to się jest inaczej traktowanym a przecież za moją wizytę w przychodni też pan doktor ma zapłacone odradzam wizyty w przychodni

Opowiem moją historyje;]Pewnego dnia zauważyłam że "coś" przeskakuje mi w barku. Poszłam do chirurga, powiedział że mam rozluźnione więzadła i skierował mnie na magnetoterapie. Nie pomogło.Poszłam do innego chirurga, powiedział że mam zerwane więzadła xd. I Włożył ręke w temblak. Nie pomogło. Poszłam do dr. Falisa, miał podejrzenie ale nie był pewien, skierował na badania do Rehasport clinic. I wszystko było jasne. Naprawde świetny specjalista-tłumaczy w czym rzecz, jest miły;] I teraz przyjmuje przy ul. Wysockiej 13, prywatnie.

Super! Jak z resztą wszyscy ortopedzie z Ostrowskiego ZOZu!Cała Polska może nam ich zazdrościć!!!

godny polecenia, swietnie rozpoznał chorobe.

godny polecenia, swietnie rozpoznał chorobe.

Bardzo dobry lekarz uratował mi pozostałą połowe dłoni lewej chociasz mugł pujść na łatwizne i uciąć w nadgarstku , ale podioł się ratowania reszty ręki

wyśmienity specjalista polecam wszystkim

wyśmienity specjalista
polecam wszystkim

Jest lekarzem super, co najważniejsze, że traktuje wszystkich pacjętów jednakowo, czy bogaty czy też biedny. Mam zaufanie do niego. Jest dobrym specjalistą,wręcz jednym z najlepszych w Ostrowie. Czy to wizyta prywatna czy na NFZ ,to bez różnicy zajmuje się pacjętem tak samo dobrze i szczegółowo.Polecam

lekarz ten lekceważy pacjenta, alkoholik, nie poswieca pacjentowi wystarczajaco uwagi

bardzo miły i uprzejmy lekarz polecam osobiście

bardzo miły i uprzejmy lekarz polecam osobiście