dr n. med. Andrzej Sionek

Ortopeda dziecięcy

Rewelacyjny lekarz. Najlepszy ortopeda z jakim mialam do czynienia. Trafne diagnozy, ogromna wiedza i doswiadczenie, do tego zyczliwosc i gotowowosc do wyjasnienia problemow i odpowiedzi na moje pytania.

Witam 7 lat temu trafiłam do szpitala w otwocku z nawykowym zwichnięciem rzepki. W przychodni trafiłam na Dr. Sionka byłam zachwycona jak profesjonalnie podszedł do mojej choroby. Wszystko wytłumaczył( tak że pacjent odrazu wiedział o co chodzi) po tygodniu oczekiwania byłam już przyjęta na oddział. Po operacji z chęcią jezdziłam do Dr. na wizyty. Jedynym minusem jest to,że bardzo trudno się do Niego dostać,ale w końcu to bardzo dobry lekarz więc nie dziwne że na początku roku nie ma już miejsc. Ale można zawsze wejść zapytać się czy przyjmie,miałam taką sytuację i nie odmówił;)

Kiedy inni ortopedzi twierdzili , że mojego upośledzonego syna czeka już tylko wózek dr Sionek uznał że operacja jest możliwa i mój syn będzie chodził. Aktualnie jest 10 lat po operacji i chodzi , teraz chcę się skonsultować odnośnie operacji stóp . W tak zwanym między czasie przeprowadził również operację mojego męża - zabieg na stawie biodrowym , to też był udany zabieg. Każdemu poleciła bym dr Sionka jako ortopedę- traumatologa i lekarza przeprowadzającego każdy zabieg operacyjny . Acha mój wnuk też był na konsultacji jako małe dziecko dr Sionka To wspaniały lekarz tak dla dzieci jak i dla dorosłych

Owszem jest bardzo uprzejmy, nie patrzy na zegarek, używa wyszukanych słów i jest bardzo pewny siebie. Za pewny. W przypadku naszego dziecka ignorował to, co my sugerowaliśmy, postawił diagnozę. Okazało się, że to my mieliśmy rację. Chyba trochę zbyt rutynowo podszedł do sprawy. Może jest dobry w jasnych sytuacjach, a jak coś bardziej skomplikowanego to klops.

Jestem po dwóch zabiegach endoprotezoplastyki całkowitej stawów biodrowych . Pierwszą operację miałam w kwietniu 2012 r. a drugą w lutym tego roku . Jestem niezmiernie wdzięczna dr.Sionkowi oraz całemu personelowi oddziału 1B w Otwocku za profesjonalnie przeprowadzony zabieg oraz troskliwą opiekę . Z całą odpowiedzialnością polecam pana dr. Sionka , to naprawdę super fachowiec i dobry człowiek . Wdzięczna pacjentka Zofia R.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Warszawa"?

Szpital Dziecięcy
Warszawa ul.Niekłańska 4/24
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy
Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock
Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock
Medycyna Dziecięca
ul. Gawędziarzy 18,
Rembertów
NZOZ Medycyna Dziecięca. Poradnia Lekarzy Specjalistów
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13