lekarz Andrzej Szczechla

2,6
2,5

Po terminie nie wystawia l4, nakazuje przejść na urlop macierzyński, nie robi badan odpowiedni dla kobiet w ciazy podczas wizyty, wszytkiego mamy dowiadywać się w szpitalu. Nie ukrywam ze jestem rozczarowana takim podejściem do pacjentek w ciazy. Trochę empati i szacunku tez sie należy ze strony lekarza, bo słownictwo jego i odzywki na poziomie podwórkowym.

Chodziłam do tego "lekarza". Ale to jak traktuje mnie podczas wizyty to jakas masakra! Rzuca po calym biurku wynikami i karta ciazy, badania,ktore w sumie robi na odwal. Z resztek żelu po porzedniej pacjentce,ktora została na urzedzeniu do usg, użył na mnie. Ubiera rekawiczki tylko wtedy, kiedy musi sprawdzic macice. Powiedzial,ze mam wiecej poczytac w internecie. Nie polecam!

Powiedzial,ze mam wiecej poczytac w internecie.
Nie polecam!

Beszczelny typ, jak mozna powiedzieć starszej kobiecie że to już czas umierać!!! Która tak naprawdę przyszła do niego z małą intencją. Drugi przykład to moja koleżanka która stwierdziła że tyje po tabletkach antykoncepcyjnych na co pan doktor jak się żre jak świnia to wygląda się jak krowa no to naprawdę są teksty na poziomie lekarza?

Bardzo przyjemna wizyta. Pan doktor rzetelnie o wszystko wypytal i postawił jasna diagnozę. Przepisał lekarstwa i dokładnie wszystko wytłumaczył w przyjaznej atmosferze. Polecam

NIE POLECAM !!! BEZCZELNY PROSTAK, Odmówił kobiecie ciężarnej leczenia, wyrzucając z gabinetu proponując usunięcie ciąży.

Po terminie porodu nie wystwia l4. Ostatnia wizyta przed porodem - na usg stwierdza że głowka jest w kanale rodnym, nie bada mnie ginekologicznie, na następny dzień na izbie przyjęc dr przyjmująca pyta kiedy byłam u lekarza i czy badał mnie ginekologicznie - odpowiadam, że nie - na co ona - to szkoda bo wczoraj mogła pani już rodzić. Miałam 5 cm rozwarcia! Co do cytologii - nie wykonuje podczas ciąży, badanie krwi miałam dwa razy, raz mocz i glukoza. Nigdy nie powiedział mi ile dokładnie waży dziecko, dowiedziałam się tego w dniu przyjęcia do szpitala.

Zdecydowanie nie polecam wizyt u dr Andrzeja Szczechli. Najwięcej zastrzeżeń budzi podejście lekarza do zdrowia pacjentki: paradoksalnie leczenie pacjentki odbywa się bez jej udziału - bardzo często otrzymuje ona jedynie receptę bez opinii i informacji o planowanych działaniach,badania standardowe takie jak cytologia zostają odkładane w możliwie najpóźniejszym czasie (na pewno nie przed 25 rokiem życia); w mniemaniu dr Szczechli badanie nie jest tak istotne jakby się to mogło wydawać pacjentce i sugerował to plakat na drzwiach, informujący o raku szyjki macicy. Co bardziej roszczeniowe pacjentki informowane są o możliwości zmiany ...

Zdecydowanie nie polecam wizyt u dr Andrzeja Szczechli.
Najwięcej zastrzeżeń budzi podejście lekarza do zdrowia pacjentki: paradoksalnie leczenie pacjentki odbywa się bez jej udziału - bardzo często otrzymuje ona jedynie receptę bez opinii i informacji o planowanych działaniach,badania standardowe takie jak cytologia zostają odkładane w możliwie najpóźniejszym czasie (na pewno nie przed 25 rokiem życia); w mniemaniu dr Szczechli badanie nie jest tak istotne jakby się to mogło wydawać pacjentce i sugerował to plakat na drzwiach, informujący o raku szyjki macicy. Co bardziej roszczeniowe pacjentki informowane są o możliwości zmiany lekarza.
Przepisywane tabletki antykoncepcyjne nie są poprzedzane badaniami, wątpliwości budzą także częste ich zmiany - bez podania przyczyny lekarz przepisuje kolejne recepty.