lekarz Andrzej Warlewski

Lekarz rodzinny

Super doktor nie znam lepszego:)polecam nie żaluje badań a to ważne.Mily uprzejmy godny polecenia bez dwoch zdań.

Dla mnie to prawdziwy lekarz z powolania. Dokladny, uprzejmy, konkretny, wszystko naj naj. Przenioslam cala rodzine do p.Warlewskich i to byla najlepsza decyzja w kwestii wyboru lekarza. Dzieci mialam wczesniej na Lowickiej- zostawie to bez komentarza.

Nie poznalem nigdy lepszego lekarza - Pan doktor jest bardzo uprzejmy, kulturalny, stara się przepisywać tańsze odpowiedniki leków (jeśli takie istnieją dla danej dolegliwości) do tego zawsze się interesuje pacjentami - idealny lekarz rodzinny zdecydowanie najlepszy w Jastrzębiu Zdroju i okolicach - a wiem co mówię bo miałem do czynienia z kilkoma różnymi lekarzami - albo byli nieuprzejmi, , bądź też nie chcieli przepisywać skierowań na badania - wszystko to całkowite przeciwieństwo - oby więcej takich lekarzy było w Polsce :)

Polecam gorąco ! Nie ma lepszego lekarza :)

Polecam gorąco ! Nie ma lepszego lekarza :)

najlepszy lekarz... konkretny , spokojny i cierpliwy,

najlepszy lekarz... konkretny , spokojny i cierpliwy,

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Jastrzębie-Zdrój"?

Zbigniew Chmiel

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4

Jolanta Wełna