mgr Aneta Mickiewicz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Odchudzałem się u Pani Anety już jakiś czas temu. Jest ona fajną i wesołą osobą. Posiada wiedzę i doświadczenie, co jest ważne szczególnie w jednostkach chorobowych. Ja potrzebowałem schudnąć tylko kilka kilogramów, więc cały proces odchudzania trwał tylko około 3 miesiące. Ale dzięki diecie ustały wszystkie moje dolegliwości. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Jestem bardzo zadowolony z usług pani Anety. Przede wszystkim ani przez moment nie czułem się traktowany jak "taśmowy" klient, kolejny dostający te same zalecenia, jakby "od kalki", a takie niestety miałem wrażenia korzystając w przeszłości z usług dużej firmy zajmującej się poradami dietetycznymi. Przez panią Anetę natomiast zawsze czułem się prowadzony bardzo indywidualnie, tak by jak najbardziej dopasować zalecenia do cech mojego organizmu, trybu życia i upodobań kulinarnych. Dzięki temu łatwiej jest znosić reżim żywieniowy. Pani Aneta jest osobą nastawioną bardzo pozytywnie, potrafi zarazić swoją energią. Wszystko to poparte jest wiedzą oraz, jak się wyczuwa i co wynika z jej referencji, dużym doświadczeniem zawodowym (mimo młodego wieku). Może wydawać się, że piszę o drugorzędnych sprawach, ale ich wymierne efekty również mówią same za siebie: schudłem 18 kg w ciągu 7 miesięcy.

Pani Dietetyk z pasją i zaangażowaniem prowadzi pacjenta począwszy od wywiadu i przygotowania idealnie dobranej diety poprzez kontrolę efektów w trakcie i ewentualne zmiany poprawiające efektywność do zakończenia diety z pełnym sukcesem:) szczerze polecam.

Naprawdę super Pani dietetyk, bardzo miło nam się pracowało i osiągnęłam wymarzone efekty :) Polecam z całego serca.

Nic złego nie da się napisać o pani Anecie, naprawdę polecam! 10 kg mniej w 2 miesiące i żadnej głodówki.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Kraków"?

Harmonia Ciała
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nature and Medicine