1,5

Pani Dr jest bardzo kompetentną osobą, miłą i profesjonalną. Te negatywne opinie to chyba wystawione przez konkurencje, ja osobiście polecam !!!

Te dwie pozytywne opinie to chyba sama pani doktor sobie wystawiła. Na wejściu po jej zaproszeniu do gabinetu już wiedziałem jak to będzie wyglądało,od początku atak na pacjenta szybkimi pytaniami nie mających związku z chorobą,później sprawdziła czy nie dostanę ataku serca po jej "miłym przyjęciu"badając moje bicie serca i sprawdzając czy wiem gdzie mam nos,nie mam pojęcia co to ma wspólnego ze stanami depresyjnymi i lękowymi po odstawieniu alkoholu.Osoba która nie ma żadnego związku z zawodem.Mogę jej tylko życzyć żeby trafiała na takich lekarzy jak ona.

Masakra co to za lekarz zgadzam się z poprzednimi ocenami o pani arogancką bez empatii do chorego za pieniądze podatników obraza ludzi chorych i wyśmiewa zgroza!!

No cóż, wszystkie negatywne opinie prawdziwe niestety. Przekonał się o tym syn, który kilka dni temu trafił na SOR z ogromnym bólem głowy. Tam wykonano tomograf, który nic nie wykazał, dlatego dostał skierowanie do poradni neurologicznej w celu dalszej diagnostyki ze wskazaniem wykonania rezonansu magnetycznego. Pani doktor nie dająca dojść do słowa, krytykująca i oceniająca wszystko i wszystkich, wraz z ich kompetencjami. Po wyglądzie stawia słuszne, według niej, diagnozy. Skierowania nie uzyskał, bo nie ma takiej potrzeby... bo pani doktor WIE bez badań jaka jest przyczyna bólu... I to z naszych składek opłacani są TACY LEKARZE...

Nieprzyjemna, ordynarna osobą. Od progu z chamskim podejściem. Jak taki ktoś może orzekać w sprawach zaburzeń psychicznych. Każdy po wyjściu jest zdrowy. Jak można taką osobę wyznaczać do orzekania w takich przypadkach. Poczułam się jak najgorszy śmieć, miała w głębokim poważaniu moje objawy. Tak jak ktoś napisał orzeka chyba na podstawie wyglądu. Trzeba pójść chyba zapiętym w kaftan żeby uznała że psychika cierpi.

Miałem dziś wizytę u pani doktor która jeszcze przed wejściem do gabinetu była bardzo nieuprzejmą. Po wejściu zostałem zasypany masą pytań, na które nie ma czasu na odpowiedź, ponieważ Pani doktor pospiesza, łapie za każde słówko, wchodzi w zdanie i dodaje nieprzyjemne i niepotrzebne komentarze. Od razu uważa, że ktoś tu przyszedł ją oszukiwać i udawać. Lekarz, który "uzdrawia" wszystkich nieważne co komuś dolega. Niekompetentna osoba do pracy jako lekarz, w zusie czy w przychodni, nie powinna zajmować takiego stanowiska. Mam nadzieję, że kiedyś Pania doktor spotka sprawiedliwość na jaką zasługuje.

Pani „DOKTOR” od samego początku była wrogo nastawiona, podważa opinie oraz badania specjalistów, według niej Pacjent z poważnymi wadami kręgosłupa jest zdrowy, zdecydowanie nie polecam pani pseudo „Doktor” Karma wróci z podwójną siłą.

Niemiła i arogancka. Nie słucha tego co człowiek mówi, co mu dolega. Z góry nastawiona negatywnie. Miałam wrażenie,że moje "problemy" są dla niej śmieszne,bo cytuje "każdy jakieś ma".

Przerywa zwolnienia lekarskie (orzecznik zus) w nie swojej specjalności, na jakiej w ogóle podstawie ona podważa czy ktoś ma zaburzenia psychiczne. Nawet na podstawie calego pliku papierow od psychiatry stwierdza że nie ma niezdolnosci do pracy. Żenada

Tragedia... Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Cóż zrobić, taki system i takie "doktory". Mam nadzieję, że karma wróci.

Tragedia...
Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.
Cóż zrobić, taki system i takie "doktory".
Mam nadzieję, że karma wróci.