dr n. med. Anna Hawrot-Kawecka

Internista, Reumatolog

Polecam panią Doktor, bo jest konkretna i dociekliwa. Wiedziałem, że wymaga wielu badań na początku szukania przyczyny choroby, więc się nastawiłem na wydatek, ale się opłaciło. Troche badań zrobiłem u rodzinnego, wiec budżet się dopiął. Dobrze ustawia też leki.

Trafiłam do p. Doktor po wielu perypetiach. Potraktowała poważnie, zleciła badania, ponieważ nadal nie było rozwiązania, położyła u siebie na klinice. Po tygodniu było rozpoznanie i zaczęte leczenie. Dzięki Bogu, że trafiłam do niej do gabinetu, bo już miałam naprawdę dość.

Super babka, która konkretnie rozmawia i udziela konkretnych porad. Wiele lat męczyłem się z nawrotami rzs, a teraz wreszcie mam spokój. Polecam.

Z całą pewnością mogę polecić każdemu Panią doktor Kawecką. Zwróciłam się do niej z prośbą o diagnozę mojego problemu. Przyjęła mnie do szpitala gdzie bardzo dokładnie zgłębiła sprawę. Miałam dużo badań, które okazały się pomocne. Mimo, że problem jak się okazało dotyczył spraw dermatologicznych i alergicznych Pani doktor pomogła mi bardziej niż niejeden lekarz z tych dziedzin.

Bardzo dobry lekarz, na którego trafiłam przypadkiem. Dokładnie bada, wypytuje o wszystko, potrafi nawet "pogrzebać w duszy", żeby ocenić np. wpływ stresu na objawy. Na początku leczenia zleca sporo badań, ale dzięki temu szybko i dobrze ustaliła diagnozę i zaczęła właściwe leczenie. Polecam tym, którzy chcą być profesjonalnie leczeni.

Wciąż poszukujesz "Internista Katowice"?

Provita
ul. Żelazna