dr Anna Zubrzycka

USG ginekologiczne, Ginekolog

Jakby co to Pani Doktor przyjmuje w dwa piątki w miesiącu w Salve na Szparagowej :) Dlatego dzwońcie i zapisujcie się bo naprawdę warto, nie ma lepszego lekarza :)

Bardzo żałuje, że Pani Doktor przeprowadza się do Warszawy bo w końcu znalazłam swojego lekarza. Mam nadzieje, że jednak do nas wróci. Czekająca stała pacjentka.

Czekająca stała pacjentka.

Rewelacyjne podejście do pacjenta, rzeczowe i konkretne,a przy tym delikatne. Pani doktor, mimo, młodego wieku, zaskakuje profesjonalizmem, którego nie powstydziłby się lekarz z wieloletnim stażem.

Polecam Panią doktor. Pomimo długich terminów oczekiwania na wizytę warto było. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. W końcu wyleczyłam się z upławów. Pozdrawiam.

Polecam Panią doktor Zubrzycka. Na ostatniej wizycie miałam założoną wkładkę wewnątrzmaciczną bezboleśnie i świetnie się czuję do tej pory. Lekarka godna polecenia wdzięczna pacjentka Joanna.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Łódź"?

Agnieszka Szukała

Centrum Medyczne Vimedica