lekarz Antoni Baradyn

Gdyby punktacja za "godny polecenia" miała 10, taką bym przyznała!!! Odnośnie ilości czasu poświęconego pacjentce-to zależy tylko od kobiety.Doktor jest bardzo cierpliwy i odpowiada wyczerpująco na pytania. Można odnieść wrażenie,że jest zakręcony,ale POZYTYWNIE:-)

Gdyby punktacja za "godny polecenia" miała 10, taką bym przyznała!!!
Można odnieść wrażenie,że jest zakręcony,ale POZYTYWNIE:-)

Swietny ginekolog . I jak widziałam opinie jednej Pani o MIĘŚNIAKACH to wydaje mi sie ze nie jest to osoba kompetentna do dawania opinii . 1 powód błedy ortograficzne. A moze nie pomyslala Pani o tym ze mówił Pani o tym ze nie bedziemy usuwać z jakiś względów. Po Pani opini wydaje mi się ze to z Pania jest problem a nie z doktorem. Samo to ze do doktora sie dostac jest bardzo ciężko bo ma mnóstwo pacjentek .Jednak te pielegniarki zawsze poradzą jak np nie w jednej to w 2 przychodni. Oczywiscie jak sie idzie pierwszy raz do niego. SWIETNY LEKARZ POLECAM WAM SERDECZNIE. On jest lekarzem ginekologiem ktory leczy wszystkie kobitki u mnie . POLECEM Z RĘKĄ NA SERCU

Wspanialy lekarz i czlowiek.Potrafi rozpoznać chorobę bez szczególowych badań.Oddany swojej pracy ,ktora niewatpliwie jest pasja i powolaniem.

Super lekarz,trochę zakręcony ale tylko dzięki niemu zaszłam w ciążę i udało mi się ją utrzymać. Jak coś się dzieje to zawsze pomoże , natomiast jak nic się nie dzieje to ma podejście czasem nawet można powiedzieć że olewające. Ale jak komuś zależy na fachowcu to jego zdecydowanie polecam. Duża 5 za całą opiekę podczas ciąży i przy porodzie.

Najsympatyczniejszy ginekolog u jakiego byłam;) Wszystko wytłumaczy, rozweseli a na dodatek jedyną zapłatą ma być zadowolenie pacjenta;)Polecam, Kasia27

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Łódź"?

Witold Kłosiński

Szpital