lekarz Antoni Ciach

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo dobry lekarz, ale również po prostu cudowny człowiek. Trafiłam do niego z urazem kolana i on bardzo dokładnie mnie zbadał a następnie cierpliwie i rzeczowo wytłumaczył w czy jest problem oraz jakie i kiedy należy podjąć leczenie. Ten lekarz od pierwszego wejrzenia wzbudził moje zaufanie i nie pomyliłam się, bo trafiłam w dobre ręce. Naprawdę polecam.

naprawde super lekarz byliśmy u niego na badaniach bioderek z synkiem, i dzięki Panu doktorowi wszytko z naszym Piotrusiem jest wporządku:):):):)

Świetny specjalista o bardzo dobrym podejściu do pacjenta. Polecam serdecznie!

Świetny specjalista o bardzo dobrym podejściu do pacjenta. Polecam serdecznie!

"Doskonały operator, operowal mi biodro i kolano po wypadku na motorze. dzieki niemu moge dzisiaj chodzic. 19:17:25 uczciwy. naprawde godzien polecenia

19:17:25
uczciwy. naprawde godzien polecenia

swietny, uczciwy specjalista. Sposob leczenia prowadzony przez Doktora Ciach okazal sie idealny. Wczesniej bylam u innych zielonogorskich ortopedow ale dopiero doktor ciach potrafil mi pomoc. polecam

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Zielona Góra"?

Zielona Góra
68-200 Zielona Góra
PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra