Artur Seleman

Internista

Pan doktor - profesjonalny, kompetentny. W mym przypadku, przy pierwszej wizycie zdiagnozował problem, a ja niepotrzebnie brałam leki od innego lekarza! Tutaj czuje się dobrą i uczciwą robotę! Moim koleżankom i kolegom polecam pana doktora! I aby jak najdłużej pracował u nas w przychodni Brzeźno!

Drogi Panie doktorze, dziękuję za cierpliwość. Wszystkie leki były bardzo dobrym wyborem. Osobom, które nie rozumieją że nie odrazu Kraków zbudowano można by polecić by zostały pacjentami doktora Mirosława G. Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia.

Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia.

Fachowy, kompetentny i uprzejmy- poprostu fajny człowiek do którego chodzę z przyjemnością ;)) polecam i to bardzo

Świetny młody lekarz, zna się na zawodzie, niezwykle uprzejmy, godny polecenia. Miejmy nadzieję, że nie zmieni pracy (Kolbudy)

Świetny młody lekarz, zna się na zawodzie,
niezwykle uprzejmy, godny polecenia.
Miejmy nadzieję, że nie zmieni pracy (Kolbudy)

Panie Doktorze , jest pan wspaniałym lekarzem jak i człowiekiem . Jako jeden z wielu lekarzy nie zignorował Pan mojej choroby. Pozdrawiam serdecznie Justyna .

Pozdrawiam serdecznie Justyna .

Wciąż poszukujesz "Internista Gdańsk"?

CLINICA MEDICA
Gdynia
Zosi 20
80-119 Gdańsk

Gdańsk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk