dr n. med. Aurelia Morawiec-Knysak

Nefrolog dziecięcy

najlepsza pani doktor jaką znam jako lekarz- specjalista ,człowiek .Polecałam i dalej polecam wszystkim

p.dr mila uprzejma kontaktowa niestety za malo badan i bardzo wolna diagnostyka,zamiast szukac przyczyny choroby leczy ja tylko..

Jeśli ktoś kiedyś pokusiłby się o profil lekarza idealnego, dr Morawiec wpasowałaby się weń znakomicie. Trzeba mieć ogromne i ciepłe serce i jeszcze większe powołanie, żeby mieć takie podejście do każdego pacjenta, żeby tak fantastycznie podtrzymywać na duchu rodziców, żeby z takim zaangażowaniem leczyć i opiekować się małymi pacjentami, jak właśnie robi to dr Morawiec. Oddanie naszego dziecka pod jej opiekę to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. Jest dostępna, profesjonalna, sympatyczna, cierpliwa i niesamowicie kompetentna. Polecamy, jak zresztą tylu jej innych pacjentów na wielu portalach medycznych.

Super lekarz! Bardzo kontaktowa pabi doktor z ogromną wiedzą, nastawiona na pomoc pacjentom. Polecam!

Polecam!

Długo zastanawiałem się co mam napisać.Dziś po paru latach mogę powiedzieć,że kiedyś było lepiej. Specjalista w swojej dziedzinie na pewno, podejście przy pierwszym kontakcie świetne, stara się na początku bardzo, ale z czasem.... Jeśli rodzic zaczyna mieć swoje zdanie robi się z tych mało wygodnych. Po czasie traktowany po macoszemu. Zaczyna myśleć o szukaniu innego specjalisty.

Wciąż poszukujesz "Nefrolog dziecięcy Zabrze"?

UROMEDICUS
ul. Wolności 182