dr n. med. Barbara Dura

Choroby zakaźne, Pediatra

Bardzo dobry fachowiec. Szybka i dokładna reakcja w przypadku ciężkich schorzeń. Dziękujemy całą rodziną że akurat na dyżurze w nocy trafiliśmy na tego lekarza. Polecam

Znakomite kompetencje , cierpliwość , ogromna kultura osobista , szczegółowości diagnostyczna , szczegółowa informacja zwrotna o stanie zdrowia dziecka .polecam

Pani Dr Barbara Dura jest lekarzem bardzo kompetentnym, dokładnym, godnym zaufania. Stawia trafne diagnozy. Wnikliwe szuka przyczyny infekcji i stanu chorobowego dziecka. Jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jest Wspaniałym Człowiekiem. Ma bardzo ciepłe podejście do dzieci, wspaniale porozumiewa się z małymi pacjentami i rodzicami. Konsekwentnie dąży do wyleczenia dziecka. W trakcie i po zakończeniu leczenia kieruje na badania sprawdzające stan dziecka i postępy leczenia. Pani Doktor bardzo dokładnie odpowiada na pytania rodziców. Cierpliwie i z uwagą słuchała, kiedy opisywałyśmy objawy chorobowe córeczki i wyciągnęła trafne wnioski oraz dokładnie wytłumaczyła sposób leczenia, postępowanie w trakcie choroby i po chorobie. Pani Doktor interesuje się nie tylko aktualną chorobą, ale również współistniejącymi objawami i chorobami, które mogą mieć wpływ na stan zdrowia dziecka.
Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor.
Serdecznie Polecam Panią Doktor Barbarę Dura.
Mama M.Z. Wraz z Babcią

Pani Doktor jest osobą kompetentną, miłą, ma podejście do dzieci, trafnie stawia diagnozę. Jestem wdzięczna Pani Doktor za to, że potrafi wyciągnąć moje córeczki z infekcji. Takiego lekarza, z takim podejściem do małych pacjentów, zaangażowaniem, SERDECZNIE POLECAM!!!

Mama Lenki Gdy moja córeczka zachorowała, dostałam numer telefonu od znajomej do Pani doktor Dura.Zadzwoniłam z zapytaniem,czy przyjedzie osłuchać moją córkę.Po niespełna godzinie Pani doktor była już u nas w domku.Bardzo dyspozycyjna.Niezwykle ciepła w podejściu do dziecka.Cierpliwie wysłuchała naszych pytań związanych z zaproponowanym tokiem leczenia oraz wnikliwie wytłumaczyła jak postępować.Co najważniejsze-dokładna w tym co robi.Z wielką dokładnością i spokojem osłuchiwała moją córeczkę na pierwszej i potem także kontrolnej wizycie.Pani doktor Dura nie tylko skupiła się na problemie który aktualnie zgłosiliśmy,ale też dała nam kilka rad na przyszłość odnośnie zdrowia,rozwoju naszej córeczki.Jeśli zdarzy się,że będziemy potrzebować porady ,pomocy dot.zdrowia naszej córeczki, to tylko będziemy chcieli porozmawiać o tym właśnie z doktor Dura.To lekarz z całym szacunkiem godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz