lekarz Barbara Sokołowska

Pulmonolog, Pediatra

Zdecydowanie polecam - świetna specjalistka, zaangażowana i z dobrym podejściem. Dociekliwa. Poświęca czas na wytłumaczenie chorób. Zawsze wie kiedy dostosować jakie leki przez co dzieci krótko źle się czują

Rozpoznała astmę u syna na kontrolnej wizycie z innego powodu - po przypadkowym osłuchaniu i świstach w oskrzelach, włączyliśmy sterydy i wreszcie ustąpił kaszel nocny, który pediatra kazał hamować syropkami! Od tego czasu uparcie sprawdzamy kolejne alergeny i nic - ale Pani doktor się nie poddaje w znalezieniu przyczyny choroby ;) Drugie dziecko też u niej - od niemowlaka pod baczną obserwacją. Polecam!

Leczę się u dr. Sokołowskiej już 13 lat. W tej chwili mam 17 i bardzo żałuję, że niedługo będę musiała zmienić lekarza. Jest jak najbardziej godna polecenia. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów.

chodzę do p.Sokołowskiej już 10 lat z dwójką dzieci i jestem bardzo zadowolona,jest bardzo miła,uprzejma,wytłumaczy jak należy i ma podejście do dzieci.Jak dzieci mają duszności to nie odsyła do innych lekarzy tylko przyjmuje i nie trzeba czekać godzinami.Super lekarz z czystym sumieniem mogę polecić.

Nie toleruje żywych i ruchliwych dzieci. Przez to mój synek jej nie znosi i zachowuje się jeszcze gorzej niż u innych lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Zielona Góra"?

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa

Leśna 20 A
66-016 Płoty
Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań
Września
NZOZ "Termed"
ulica Wiśniowa 8
88-230 Piotrków Kujawski
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno