lekarz Bogusław Mateja

Internista, Kardiolog

Profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy. Ma świetny kontakt z pacjentem - tłumaczy sposób leczenia, nie straszy pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania. Wizyta w jego gabinecie to ogromny komfort. Jestem na początku leczenia ale już odczuwam pozytywne efekty. Po wizycie wychodzę z dawką dobrej energii i optymizmu. Lekarz z powołania.

Jestem pielęgniarką, nie pacjentką, ale mialam przyjemność dyżurować z Panem Doktorem. Chcę napisać, że jest to człowiek skromny, taktowny, empatyczny i pogodny. Praca z nim to przyjemność.

Znakomity lekarz!parę lat temu leczył moją babcię ,a teraz ja jestem pacjentką!ma bardzo dobre podejście do pacjenta!jest cierpliwy i stawia prawidłowe diagnozy!zdecydowanie godny polecenia

Bardzo uprzejmy, kompetentny i cierpliwy. Wyjaśnia dokładnie o co chodzi, nie spieszy się, nie daje odczuć że czas się właśnie kończy. Służy radą i pomocą. Polecam bez najmniejszych wątpliwości.

Lekarz któremu zawdzięczam bardzo wiele, Pan Doktor skierował mnie na ablacje. Dzięki Niemu po 10 dniach trafiłem na sale zabiegową. Jest NAJLEPSZYM KARDIOLOGIEM W OPOLU. Mam nadzieję ,że spotkam jeszcze takich ludzi. Dziękuję za pomoc Panie Doktorze.

Mam nadzieję ,że spotkam jeszcze takich ludzi.
Dziękuję za pomoc Panie Doktorze.

Wciąż poszukujesz "Internista Opole"?

Pl. Teatralny 4/35
45-056 Opole