lekarz Bogusława Jodłowska

Dr Jodłowska Bogusia! Takich lekarzy jak dr Jodłowska już nie ma!!!!!!!! I co gorsze nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz są, ale tylko lekarze nastawieni na kasę!!!!!!!!!!!!

WSPANIAŁY LEKARZ polecam!!!!!!!!!!! Nigdy nie zostawi pacjenta bez opieki. Cierpliwa, miła, spokojna,kulturalna. Polecam z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz. Tłumaczy wszystko dokładnie. Jest przemiła. Odpowie na każdego smsa i zawsze służy swoją pomocą.

Jedyny lekarz z powołania jakiego spotkaliśmy w swoim życiu. KOCHANY CZŁOWIEK. Po raz pierwszy spotkałam się z tym, ze lekarz dzwoni do pacjenta aby zapytać o stan zdrowia oraz jak wyszły zlecone badania. Brak mi słów aby opisać atuty PANI DOKTOR. Polecam wszystkim rodzicom. ANIOŁ po prostu.

Nie ma na tym świecie lepszego i tak pogodnego lekarza. Niezawodna i usmiechnięta kochajaca dzieci, cierpliwa dla rodziców. Wyciągnie dziecko z każdej nawet ciężkiej choroby, przy tym nie patrzy na kase. Lekarz z powołania nie bizneswomen. POLECAM

Anioł nie człowiek... Polecam wszystkim chorowitkom.

Anioł nie człowiek... Polecam wszystkim chorowitkom.

Wspaniała, kochana,dobra.Każdy problem zdrowotny rozwiązuje w 100%.

Wspaniała, kochana,dobra.Każdy problem zdrowotny rozwiązuje w 100%.

Super lekarka, bardzo cierpliwa i dokładna. Bardzo dużo czasu poświęca dziecku, dokładnie opisuje chorobę. Polecam w 100%

Cudowna, ciepła i super profesjonalna lekarka. Wszystkim ją polecam.Zapewniam, że nikt się nie zawiedzie :)