lekarz Bożena Guzowska

Pulmonolog, Pediatra

W ciągu 9 miesięcy przyjęłam 12 antybiotyków, aby wyleczyć uciążliwie duszący kaszel. Mój lekarz rodzinny nie potrafił mi pomóc. Stan był nieciekawy, napaści kaszlu były tak dokuczliwe, że spałam wyłącznie na siedząco, co było bardzo meczące. Z polecenia znajomej udałam się do p. Guzowskiej.Pani doktor wykonała RTG klatki piersiowej i wypisała leki, które złagodziły kaszel, ale go nie wykluczyły. Postanowiła wykonać mi testy na alergię. To była trafna diagnoza. Okazało się , że kaszel jest objawem alergii. Po kilu miesiącach zażywania leku kaszel ustąpił. Jestem wdzięczna pani doktor, że znalazła przyczynę. Dziś w razie nasilenia alergii wiem, że leki które wypisała mi pani doktor pomogą mi. Gorąco polecam.

Polecam Panią doktor.Wyleczyła mnie, a inni nie wiedzieli co mi jest. Naprawdę warto. Polecam z czystym sumieniem.

moja córka bardzo chorowała lekarze umywali ręce szpital, lekarz i tak w kółko macieja oskrzela krtań miała podejrzenie astmy pani B. GUZOWSKA ją z tego wyleczyła, moja córa będzie kończyła 10 lat jest zdrowa dzieki tej Pani. DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO. POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!

Leczyłem się jak byłem małym dzieckiem, teraz leczę moje dzieci. Jak inni lekarze nie mogą wyleczyć - Pani Doktor zawsze mnie wyleczyła i dzieci oraz połowę rodziny. Bardzo dobry i skuteczny lekarz gorąco polecam wszystkim.

Przyjmuje prywatnie i publicznie, gorąco polecam

Przyjmuje prywatnie i publicznie, gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Kluczbork"?

Przychodnia Lekarska
Grunwaldzka 20