dr Bożena Nowocień

Alergolog, Pulmonolog

2,1

OMIJAĆ TĄ PANIĄ !!!!! Trafiłem do Pani z bólem klatki piersiowej po czym diagnoza Pani doktor rak płuc z przerzutami ! Pomimo iż na tomografi nie zostało to stwierdzone jak i również na biopsji i markerach nie wykazywało nic rakowego. Zostałem skierowany od pani doktor do jej znajomego chirurga na wycięcie płata płuc ! Dzięki Bogu pojechałem do innego Lekarza który położył mnie na szpital w którym stwierdził pozazapalne zmiany które z biegiem czasu wchłoną się same ! Takim oto sposobem przez dr Nowocień został bym pozbawiony o płuco w wieku 35Lat !

Nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze. Ja dołączam się do tych negatywnych. Totalnie nie słucha pacjenta, arogancka, zarozumiała. Nie wiem czy pamięta ze studiów, że wywiad z pacjentem jest jednym z podstawowych elementów diagnozy. Mi postawiła rozpoznanie i zaleciła leki na podstawie diagnozy z przed 10 lat. Badań faktycznie zleciła mi dużo. Ale co z tego? Gdy zobaczyłem ten wypis i stwierdziłem, że ja teraz takich objawów nie mam i to już od bardzo dawna a mam inne to dopisała mi kropelki do nosa, które miesiąc wcześniej kupiłem sobie sam a te inne to mam brać w razie koniecznośći. Najlepsze jest to, że chyba sama sobie nie wierzy, bo nie wypisała mi recepty, tylko po prawie pół roku łażenia do niej, odesłała mnie do lekarza rodzinnego aby wypisał mi receptę.Musiała by zobaczyć jego minę. Jego komentarza juz w zasadzie nie. Myślę, że może już czas na emeryturę.

Pani ta przynosi wstyd środowisku medycznemu. Może medycynę skończyła, ale lekarzem to jej nazwać nie można. Arogancja i nieuprzejmość to jej znaki szczególne. Zero empatii. NIE POLECAM.

NIE POLECAM !! Najlepiej omijać szerokim łukiem !! Pani doktor jest bezszczelna, arogancka, nie daje dojść do głosu , robi z człowieka durnia. Wyznaczyli mi termin na testy chemiczne po czym się okazało ,ze tego dnia nie zakładają. Specjalnie jechałam godzinę do tego lekarza. Ta Pani powinna stracić prawo wykonywania zawodu. NAJGORSZY LEKARZ !!

NAJGORSZY LEKARZ !!

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE... Ta Pani Doktor Bezczelnie podchodzi do pacjenta , nie wyslucha, nie daje dojść do głosu jest Arogancka i Nie Miła. Bylam źle potraktowana w gabinecie prywatym ,a jeszcze gorzej na Fundusz ( który sama zaproponowała) . Może i wiedzę ma ale cóż z tego jak nie potrafi Szanować Ludzi.... Nigdy Więcej do tej Pani Doktor

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE...
Może i wiedzę ma ale cóż z tego jak nie potrafi Szanować Ludzi....
Nigdy Więcej do tej Pani Doktor

Słabo, na początku wymówka 'smieszny' wirus, drugi raz teleporada, trzeci raz tylko tabletki a po następnym telefonie zjebki a po następnym jak zadzwoniła po godzinie 20 nie mogłem odebrać, po 9minutach oddzwoniłem i cisza

NIE POLECAM!!!!!ZACHOWANIE PONIEZJ KRYTYKI,AROGANCKA BESZCZELNA NIEUPRZEJMA. WIZYTA PRYWATNA TO CALOWANIE PO RACZKACH. LEKARKA CHCIALA PRZEPROWADZIC DODATKOWE BADANIA I UMOWILA SIE Z NAMI NA TERMIN W SZPITALU. TERMIN POMYLIA GDYZ JEDEGO DNIA JEST JAKO PULMONOLOG A DRUGIEGO JAKO ALERGOLOG. ZONA NIE ZOASTALA PRZYJETA A NASTEPNA WIZYTE PANI ZAPROPONOWALA BY SAMA SIE ZAREJSTROWALA TO MOZE JA W CZASIE PANDEMI PRZYJMIE ZA 6 MIESIECY. ZONA JEST W CIAZY MA ASTME I MUSI BYC POD NADZOREM LEKARZA. Z WIELKA LASKA USTALIA NAM KOLEJNY TERMIN NADMIRNIAJAC ZE ZALECALABY ZMIANE PULMONOLGA.

Nie polecam nikomu, pozbawiłbym prawa wykonywania zawodu. Przed wizytą miła, w trakcie tragedia ZAROZUMIAŁOŚĆ, opryskliwość brak wysłuchania brak odpowiedniego przeprowadzenia badania . Pomiar saturacji brak że względu na badziewne urządzenia. ALE 150 ZŁ PRZUTULONE. TO CO SIĘ DOWIEDZIAŁEM od tej pani dowiedziałem. Się już w wypisie ze szpitala.. ODRADZAM tak działają prywatnie lekarze które do kieszeni garną kasę a wysyłają na diagnozę na NFZ

NIE POLECAM. Jeżeli liczą Państwo od tej Pani na fachową opiekę medyczną, to niestety nie sądzę abyście się Państwo jej doczekali (przynajmniej tak było w moim przypadku). Pani Doktor potraktowała mnie jak zło konieczne. Wizyta może trwała 10 minut. Brak dalszej diagnozy. W moich dokumentach wpisano brak wywiadu, chociaż usilnie próbowałam go z Panią wykonać. Szkoda czasu, nerwów i zdrowia. Już wiem, że szukałam pomocy nie tam gdzie trzeba. Oczywiście to moja ocena, ale widzę że negatywnych opini jest więcej.

Szczerze polecam panią doktor ! Bardzo dożo czasu i uwagi poświęca dla pacjenta wywiad był kompleksowy, bardzo duża chęć pomocy Polecam wszystkim, w ciągu miesiąca byłam u kilku lekarzy ale to pani doktor rozwiązała mój ogromny problem zdrowotny.