lek. dent. Daniel Dłuciklek. dent. Daniel Dłucik - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. dent. Daniel Dłucik

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Moja praktyka rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy leczenie implantologiczne (1987 r.). Obecnie oferujemy Państwu usługi z zakresu nowoczesnej implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej oraz endodoncji i profilaktyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Posiadam specjalizację II stopnia z chirurgii stomatologicznej oraz wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobyte w II Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej w Katowicach (...

Super - pamiętam Go sprzed wielu lat. Będę Go szukać, bo potrzebny mi jest Jego "zeszyt" z przepisami na robienie cudownie gojących mikstur. Świetny fachowiec i nauczyciel studentów.

Doktor Daniel Dłucik. Bardzo miły człowiek. Ciepły i sympatyczny. Kompetentny i zaangażowany w pracę. Świetny specjalista. Fachowiec.

Jeżeli robić implanty to tylko w Polsce u Doktora Daniela Dłucika. Nie ukrywam, że zanim poddałam się operacji chciałam poznać doktora i porozmawiać z nim. Spotkaliśmy się w Katowicach i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia bo ja wiedziałam czego chce a on nie owijał w bawełnę tylko mówił co i jak. Widać, że to człowiek mocno zapracowany ale niezwykle rzetelny i sumienny. Po pierwszej operacji czułam się źle, ale o tym że tak będzie wiedziałam już znacznie wcześniej. Po kolejnych spotkaniach było coraz lepiej. Z całą odpowiedzialnością polecam doktora Daniela Dłucika najlepszego speca od implantów w Polsce! To porządny człowiek i solidna firma.

Polecam z całego serca :) Jak dla mnie najlepszy dentysta na śląsku i w całej Polsce. Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm.

Polecam wszystkim, korzystam od kilku lat i jestem zadowolony ze stałej opieki.

Polecam wszystkim, korzystam od kilku lat i jestem zadowolony ze stałej opieki.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała