lekarz Daniela Łodej

Laryngolog

Trafiłam do p. Łodej z polecenia i teraz sama również będę ją polecać każdemu. Pani doktor to najkompetentniejszy lekarz u którego byłam. Jest wspaniałą osobą i lekarzem. Jedynie panią doktor zainteresowały moje wycieki z ucha i to jest jedyny lekarz (a byłam u wielu) który zanim mi przepisał jakiekolwiek leki pobrał wymaz z ucha. I okazało się, że mój wyciek diagnozowany przez innych lekarzy jako zapalenie ucha okazał się gronkowcem! Pani Łodej jest przemiłą osobą która potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania z uśmiechem na ustach nie patrząc na czas jaki poświęca pacjentowi. Pani doktor stara się dotrzeć do istoty problemu a nie tylko podleczyć. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć drugiego takiego lekarza, wykonującego swój zawód z powołania a nie tylko dla pieniędzy. Z czystym sumieniem polecam każdemu dr. Łodej!!!

Nigdy nie spotakałem się z bardziej uprzejmą osobą, trafilem do pani doktor z ropieniem okołomigdałkowym a następnie na oddział laryngologii i lepszej lekarki nie było, polecam

Zszokowana jestem tymi opiniami, do pani dr. trafiłam dwukrotnie w ramach ostrego dyżuru w szpitalu. Nigdy w życiu nie spotkałam się z wredniejszą i mniej uprzejmą lekarką. Uważa, że ból ucha przez który nie można nawet żuć jest niewystarczającym powodem do jej zejścia na ostry dyżur. Jak usłyszy "patyczki do uszu" diagnozuje z góry. Nie interesują ją objawy ani powód skorzystania z tego zakazanego narzędzia. Nie pyta się o uczulenia na lek i mimo konsultacji z nią, następnego dnia każe odwiedzić innego lekarza. Przy zapaleniu ucha nie mówi o nie pływaniu ani nie daje zwolnienia lekarskiego.

Gdyby wszyscy lekarze byliby tak mili i kompetentni to kochałbym polską służbę zdrowia. Miła, uśmiechnięta, wesoła, kompetentna lekarka i zna się na swojej pracy a nie jak większość lekarzy udaje. Jak byłem mały zawsze mnie wyleczyła z problemu, wróciłem po kilku latach i nic się nie zmieniło ! Gorąco polecam !

Pani bardzo się angażuje i widać, że jej zależy. Kompetentna i przemiła. Wyleczyła mnie z zapalenia kanału słuchowego, z którym się bardzo męczyłam. Jak najbardziej polecam.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gliwice"?

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice
Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice