dr n. med. Danuta Kucharska

Laryngolog

2,9

Nie panuje nad nerwami,nie nadaje się do leczenia ludzi ,a szczególnie dzieci ,opryskliwa i nie sympatyczna

Lekarka, bardzo niemiła, poproszenie o wystawienie faktury skończyło się przeklinaniem i poinformowaniem mnie, że mam więcej nie przychodzić prywatnie. Jako lekarz dobra, lecz bardzo opryskliwa i niemiła. Brak cierpliwości.

Absolutnie nie polecam!! Poszłam do p. doktor z dzieckiem 1,8msc. Bardzo powiększone migdałki boczne i środkowy. Na początku dostał syrop obkurczający a w razie jakby nie zadziałał trzeba będzie wyciąć. Po 3 ms syrop przestał działać więc wróciłam do niej. Dziecko miało wtedy 2,3lata. Dostał od razu skierowanie na wycięcie u niej w Kozienicach. Jak się zapytałam czy nie jest za mały to usłyszałam w odpowiedzi że nie bo jak jest wyraźna potrzeba to i takim się robi. Stawiliśmy się rano w terminie w Kozienicach. Na kwalifikacyjnym badaniu pediatrycznym u ...

Stawiliśmy się rano w terminie w Kozienicach. Na kwalifikacyjnym badaniu pediatrycznym u dr Danuty Treli była ona bardzo zdziwiona że dostaliśmy skierowanie. Powiedziała, że takim małym dzieciom się nie wycina migdałków, że w Kozienicach nawet oimou nie mają w razie gdyby cos się stało. A jak dowiedziała się kto wydał nam skierowanie byłam wyraźnie w szoku. Zamiast na izbę przyjęć kazała nam wrócić na oddział niby na konsultacje z anestezjologiem. Ale tam już ze słuchawką przy uchu czekała dr. Kucharska. Z nazwiska nas poprosiła (czyli dr Trela musiała do niej zadzwonić).
Na samo wejście dr Kucharska powiedziała, że nie wytną mu nic bo jest ZA MAŁY. Pytam się p. doktor to czemu dała mu skierowanie ? A ona cos pod nosem mruczała wyraźnie niezadowolona, że ktoś z nią wchodzi w dyskusje. Jak uparcie obstawiałam przy swoim to powiedziała a właściwie wykrzyczała zdenerwowana że – uwaga – WYGLĄDAŁ NA 4 LATA!!!!!!!!!!!!! Jak może lekarz z tak długim stażem, ordynator nie sprawdzić nr PESEL wydają skierowanie ???? Na to nie umiała mi odpowiedzieć i stwierdziła, że chodzi mi o pieniądze. I że mogłam nie umawiać się do „starej baby z miażdżycą” . Do tej pory jestem w szoku z kim miałam doczynienia. Kobieta wyraźnie się nie nadaje już do pracy z dziećmi skoro takie błędy popełnia.
NIE POLECAM!!

Wszystkim wpisującym negatywne opinie polecam innych laryngologów z gwarancją, że z tęsknotą będą wspominać fachowość Pani doktor Danuty Kucharskiej i jeśli tylko wstyd im na to pozwoli będą do niej wracać doceniając wreszcie właściwie jej wiedzę i trafne rozpoznania.

Bez wątpienia NAJLEPSZY laryngolog, nie tylko w regionie radomskim. Jeśli ktoś woli ciepłe gadki, które nic nie mają wspólnego z profesjonalizmem, to lepiej niech się umówi z przyjaciółką na kawę. Do lekarza nie chodzi się na pogaduchy ale po trafną diagnozę i pomoc zgodną z aktualną wiedzą medyczną. To wszystko otrzymacie u Pani dr Danuty Kucharskiej. Głaskania szukajcie gdzie indziej. Fachowiec najwyższej klasy. Od lat leczy z najlepszym skutkiem całą moją rodzinę i multum znajomych. Szczerze polecam Piotr..

Jestesmy z zona zadowoleni corka miala bezdechy w nocy pani doktor usunela 3migdala i widac duzy postep dziecko spi normalnie poza tym nie jest to lekarz ktorego nic nie obchodzi wrecz przeciwnie pozdrawiam pania doktor

Odradzam. Traktuje pacjenta jak 100zł i wypad. Zapisuje pacjentów hurtowo, a poźniej wyczekujesz jak w szpitalu, choć płacisz bo to prywatnie. Ja musiałem czekać najpierw 30min, później 40. Tylko "kosi" kasę, prośba o wypisanie rachunku kończy się zdawkowo "skończyły" mi się blankiety. [najpierw trzeba je mieć]. Te opinię, że jest taka super to może i była prawda parę lat temu, teraz wpadła w rutynę i liczy się tylko zarobek. Ja się jeszcze leczę, ale już do niej nie pójdę - szkoda tych 100zł na nią, są inny. Kontakt telefoniczny z doktor - niemożliwy, więc jak coś się dzieje niepokojącego w trakcie przyjmowania leków to zostaje tylko pogotowie lub kolejna wizyta i stówka. Ja dzwoniłem 12 razy plus sms, musiałem dzwonić na pogotowie.

Zabawna Pani Doktor, szybkie i celne diagnozy, trochę stereotypowe myślenie, ale najwidoczniej poparte wieloma latami doświadczeń i przypadków medycznych. Bardzo lakoniczne, szorstkie wypowiedzi i brak zaangażowania czasu w pacjenta mogą gubić, trzeba więc ufać jej na słowo i nie drażnić wdając w dyskusje. Uwaga - może gubić ważne dla pacjenta drobnostki. Do pracy podchodzi konkretnie, zatem bez mazgajenia. Polecam.

Szczerze odradzam.Długo by pisać.W skrócie Pani doktor jest tak zabiegana że nie wie z czym dany pacjent przyszedł do szpitala(skierowany przez nią samą)myli przypadki,wizyta codzienna odbywa się hurtowo nie daje szansy zapytać o cokolwiek-wyprasza mówiąc "nie mam czasu" trzeba się przypomnieć, że miało być wykonane jakieś badanie bo w innym przypadku można się nie doczekać albo dostać "opieprz" że dlaczego tak późno się przypomniało(w moim przypadku o usg, zrobili mi po tym jak się przypomniałam 6-tego dnia chwilę przed wyjściem do domu),wprowadza innowacyjne rozwiązania typu płukanie uszu płynem do dezynfekcji rąk,koniec końców czy wyleczyła czy nie,wyrzuca do domu(mnie po 6 dniach-"już wystarczająco długo pani tu była")... nie muszę chyba pisać że dalej jestem chora...

bardzo dobra lekarz polecam usuwała mi torbiela bez zadnych komplikacji jeszcze raz POLECAM