lekarz Dariusz Belka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pomimo iż byłam u Pana na wizycie na Nfz w Prusicach mogę szczerze polecić. Bardzo miły lekarz a tak bałam sie tej wizyty (moja pierwsza)

Pierwszy raz byłam u tego lekarza w grudniu 2016 r odbyła się niby pomyślnie. Lekarz wydawał się sympatyczny i odpowiadający na każde pytanie. Po przebadaniu okazało się że mam małego mięśniaka którego będziemy obserwować ale to nic groźnego. Moja druga wizyta odbyła się pół roku później i okazało się że mam guza 6cm! To nie był mięśniak już wtedy w grudniu! Lekarz nastraszył mnie nie odpowiadając mi na żadne pytanie! Sam nie wiedział co to jest, wypisał od razu skierowanie do szpitala na zabieg UWAGA!!! WPISUJĄC ZŁĄ STRONĘ PO KTÓREJ ZNAJDOWAŁ SIĘ GUZ. JEST TO NIEDOPUSZCZALNE! Po wizycie u DOBREGO lekarza okazało się że mam 10 cm a nie 6cm torbiela endometrioza i czeka mnie właśnie zabieg. Gdyby lekarz D. Belka dobrze mnie zdiagnozował pół roku temu nie miałabym takiego problemu! Gdybym poszła z tym skierowaniem które lekarz Belka wypisał mi do szpitala to doszło by do zabiegu nie przy tym jajniku co trzeba i mogłabym przez taką pomyłkę nie mieć dzieci ponieważ jajnik przy którym torbiel naprawdę się znajduje jest już zniszczony przez wielkość guza! Inny ZNAJĄCY się ginekolog tylko zobaczył usg z grudnia z "niby" mięśniakiem i od razu powiedział że to torbiel. Pan Dariusz Belka nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę przy tak poważnych pomyłkach.

Bardzo dobry lekarz dzieki niemu zaszłam w ciążę dobiera odpowiednio leki .bardzo delikatny przy badaniu wszystko tłumaczy ,miły i bardzo dokładny.bardzo go polecam

ŚWIETNY LEKARZ :) BARDZO SYMPATYCZNY JUŻ WIEM ŻE BĘDĘ CHODZIŁA TYLKO DO NIEGO PIERWSZY RAZ JESTEM TAK ZADOWOLONA Z LEKARZA GODNY POLECENIA :) DOKŁADNIE TŁUMACZY POŚWIĘCA SPORO CZASU PACJENTKĄ :)

Najlepszy specjalista, słucha pacjentek, otwarty na pomaganie gdy pojawia się problem, tłumaczy chorobę bądź np leczenie, które prowadzi, gdy przepisuje leki dokładnie tłumaczy ich działanie, skład,skutki uboczne które mogą się pojawić. I co najważniejsze pan doktor leczy niepłodnośc,to dzięki panu doktorowi zaszłam w ciążę, przy każdej wizycie wiem jak rozwija się ciąża , pan doktor dba o swoje pacjentki, jest bardzo miły, sympatyczny, kompetentny, solidny, uczciwy, pomocny , zdaniem moim oraz wielu innych pacjentek jest to najlepszy doktor i nie wyobrażam sobie iść gdzie indziej a już tym bardziej na nfz :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Żmigród"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław