lekarz Dariusz Łukasiewicz

Ginekolog położnik, USG

Najwspanialszy ginekolog u jakiego mogłam odbyć konsultacje. Pierwszy raz miałam wizytę u mężczyzny, ale ku memu zdziwieniu przebiegła bardzo bezstresowo. Doktor na każdym kroku starał się, abym się nie stresowała. Wspaniały ginekolog, do wszystkich poszukujących odpowiedniego specjalisty na pierwszą wizytę - w pełni polecam, z pewnością się nie zrazicie!

Bardzo miły i serdeczny doktor. Byłam u niego z polecenia mojego lekarza prowadzącego ciążę (który akurat miał urlop). Jestem bardzo bardzo zadowolona z wizyty bardzo miły i cierpliwy. Nie śpieszy się podczas badania, wszystko skurpulatnie sprawdza, daje dobre rady i odpowiada na pytania. Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Doktora Łukasiewicza poleciła mi koleżanka,która sama była pod jego opieką w ciąży. Korzystam z jego pomocy lekarskiej od 2 lat, a obecnie jestem w I trymestrze ciąży. To moja pierwsza ciąża, bardzo wyczekana i upragniona, dlatego mam dużo pytań i wątpliwości. Pan doktor zawsze jest skupiony na pacjentce, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie zastanawiając się, że czeka kolejna. Dzięki czemu ma się poczucie, że pacjentka jest ważna, a lekarz zainteresowany jej przypadkiem. Doktor powiedział, że jeśli będę miała wątpliwości mam do niego dzwonić, zamiast czytać bzdury w internecie. Faktycznie za każdym razem, gdy dzwoniłam, nawet z banałem okazywał zainteresowanie.Bardzo spokojny, rzeczowy i profesjonalny. Polecam!

Rewelacyjny lekarz. Jestem stałą pacjentką od wielu lat i nie zmienię lekarza. Pomógł mi w wielu nieprzyjemnych sytuacjach. Niejednokrotnie pomoc wychodziła poza ramy leczenia ginekologicznego. Polecam każdej kobiecie tego lekarza który wykazuje się ogromnym zrozumieniem problemów kobiet a przy tym wykazuje wielką cierpliwość w stosunku do pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam.

LEKARZ Z POWOŁANIA POMÓGŁ MI ZAJSĆ W CIĄŻĘ MIMO POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW ,POPROWADZIŁ UPRAGNIONĄ CIĄŻĘ BEZ ZARZUTÓW ,BYŁ NA KAŻDE ZAWOŁANIE NAWET W SZPITALU KIEDY NIE MIAŁ DYZURU POTRAFIŁ PRZYJSC I POROZMAWIAĆ ZAPYTAĆ O SAMOPOCZUCIE NAPRAWDĘ POLECAM W 100 PROCENTACH.TO BYŁA MOJA PIERWSZA CIĄŻA WIADOMO ZE KOBIETA SIĘ BOI CO BĘDZIE I CZY WSZYSTKO BĘDZIE W PORZĄDKU-DOKTOR SWOJĄ POSTAWĄ BARDZO POMAGA MA DO KOBIET ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE SPRAWIA ZE BOIMY SIĘ MNIEJ.NIE TO CO TE PATAŁACHY Z BIELAN NAPRAWDĘ POLECAM WARTO

LEKARZ Z POWOŁANIA POMÓGŁ MI ZAJSĆ W CIĄŻĘ MIMO POLICYSTYCZNYCH
NAPRAWDĘ POLECAM WARTO

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Toruń"?

Sławomir Koch

Specjalista Ginekolog-Położnik