lekarz Dariusz Urban

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo miły i kompetentny lekarz, poświęca pacjentkom dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania, bardzo pomocny i uprzejmy, polecam.

Lekarz godny polecenia. Niezależnie czy na prywatnej wizycie czy w szpitalu jest człowiekiem. Interesuje się swoimi pacjentkami. Ma wysoką kulturę osobistą (nawet w trudnych sytuacjach potrafi być bardzo taktowny). Na wizycie nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania (nawet najgłupsze). Jeśli trzeba wysyła na badania.

Człowiek zalugujacy na najwyższe uznanie i szacunek.Profesjonalny w swoim fachu i i o wysokiej kulturze osobistej. Polecam w 100 %

Dr. Urban jest wrażliwym człowiekiem, wzbudza ogromne zaufanie wśród pacjentów, bardzo miły, widać iz posiada duza wiedze a przede wszystkim DZIEKUJEMY, dzieki Panu Doktorowi od roku jest z nami nasza cudowna coreczka Monisia!!!

Świetny specjalista do tego, nie czuje się skrępowana i zawsze odpowie mi na najgłupsze nawet pytania :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin