Dorota Laszczak

Alergolog, Pediatra

3,6

lekarz z powolania oby takich wiecej nigdy nie odmowila pr zyjecia zawsze sluzy pomoca jak potrafi najlepiej

Zna się na swojej pracy, wie jaki lek podać i który naprawdę skutkuje, wiem co mówię bo już nie jeden raz zażywałam leki na astmę naprawdę różne aż w końcu dostałam lek który naprawdę działa i w chwili obecnej muszę brać tylko jeden lek a nie kilka.
Minusem jest brak kontaktu, czasem trzeba dzwonić przez kilka dni zanim się umowi na wizytę.

Zbyt długi czas oczekiwania na wizytę. Czy to publiczną czy prywatną. Środki i kosmetyki, ktore są zalecane przy wizycie z gornej polki - nie wszystkich na nie stac - brak proporycji tańszych odpowiedników.

Bylam u Pani doktor z 4 letnim dzieckiem i niestety jestem zawiedziona. Brak podejścia do dzieci, obojętność. Zupełnie odmienne podejście niż w trakcie wizyty prywatnej.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Chirurg dziecięcy
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24