dr Dorota Sawicka

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Specjalista z zakresu psychiatrii, psychiatrii dzieci i młodzieży. W trakcie specjalizacji z seksuologii. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Wieloletni pracownik Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu. Specjalista psychiatra w poradniach zdrowia psychicznego dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Konsultant w zakresie HIV/Aids w ośrodku Monar w Częstochowie.
Specjalizuje się w: diagnozie i terapii, dzieci i młodzieży, diagnozie i terapii dorosłych w szerokim zakresie, a w szcz...

Bardzo miła i rzeczowa. Wizyta przebiegła sprawnie. Otrzymałam L4 oraz receptę. Kolejną wizytę mam umówioną za miesiąc. Pani Doktor jest osobą, przed którą można otworzyć się i zwierzyć ze swoich problemów. Nie stawia barier, jest bardzo życzliwa i wyrozumiała.

Polecam każdemu dr Sawicką. Od pierwszej wizyty daje się poznać jako fachowy, profesjonalny lekarz, a oprócz tego to bardzo ciepła i serdeczna osoba. Nie ocenia, tylko uważnie słucha i cierpliwie tłumaczy, ważąc każde słowo. Wizyta nie jest tania, ale pamiętajcie, że efekty terapii są naprawdę bezcenne. Osobiście polecam ją tym, którzy chcą rozpocząć nowe życie, a czują że przeszłość im w tym przeszkadza.. tym którzy płaczą, a nie wiedzą czemu, tym którzy się boją, nie wiedząc czego. Bardzo dziękuję Pani doktor za wszystko.

ani doktor jest świetną, bardzo kompetentną i cierpliwą specjalistką. Poświęca pacjentom całą swoją uwagę a jej wiedza wykracza poza specjalizację, dlatego można liczyć również na porady "okołoproblemowe". Pani Dorota przeprowadziła mnie bezboleśnie przez poważny i ciągnący się przez wiele lat problem. Zawsze była ze mną szczera ale dzięki jej opanowaniu nawet nieciekawe scenariusze potrafiłam zaakceptować i pokonać wszystkie przeciwności na drodze do wyleczenia. Bardzo dziękuję Pani doktor za to, że znów potrafię cieszyć się życiem!!

Po prostu jest miła. Nie zależy jej na tym, żeby przepisać jak najwięcej medykamentów, dla mnie wyszukała terapii alternatywnych. Jest pełna zrozumienia dla ludzkich problemów, nie ocenia, tylko pomaga.

od 6 lat choruje na depresje i zaburzenia lękowe. przechorowałam anoreksję i bulimię. mam zdiagnozowane zaburzenia ososbowości typu borderline. diagnoza ta odstrasza wielu specjalistów. korzystałam już z pomocy 5 czy 6 psychologów, wywalałam mnóstwo kasy na bezskuteczną terapię trwając cały czas w swoim zaburzonym świecie objawów, lęków, uciekając od prawdziwego życia. od pół roku chodzę na terapię do dr Sawickiej. myślę, że śmiało mogę powiedzieć że zawdzięczam jej życie. przy jej pomocy i wsparciu powoli odzyskuję wolność, pewność siebie. uczę się godzić ze swoją raniącą przeszłością i jej konsekwencjami. pani dr udziela mi koniecznego wsparcia, nie ocenia, nie osądza bez względu na to o jka pskudnych rzeczach mówię. GORĄCO POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis