lek. med. Dorota Wakuła

Internista, Endokrynolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobyła w Klinice Endokrynologii Szpitala Klinicznego przy ulicy Banacha 1 A oraz w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii szpitala MSW w Warszawie, gdzie obecnie na stanowisku Starszego Asystenta zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami endokrynologicznymi.

Specjalista chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z endokrynologii.

Członek Polski...

Lekarz przez duże L, kompetentny, uczciwy w opiniowaniu stanu zdrowia i konieczności zastosowania zmian zgodnych z poprawą komfortu życia przy paskudnej dolegliwości związanej z chorobą Gravesa-Basedowa i jej konsekwencjami

Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani doktor! cieszę się, że trafiłam na takiego lekarza który pomógł mi wyjść z niedoczynności... Mogę spokojnie Panią doktor polecić

Trafiłam na Panią doktor z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolona. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i widzę, że w końcu uda mi się je pokonać dzięki pomocy pani doktor.

Lekarz pierwsza klasa, miałam problem z hormonami a wyprowadził mnie z problemów! jestem zadowolona, że trafiłam na takiego lekarza!

myślę że jest to dobry endokrynolog, wyprowadził mnie bardzo ładnie z niedoczynności z którą długo czas się zmagałam. jestem zadowolona z lekarza!

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49