mgr Elżbieta Gmurczyk

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Pani Elżbieta Gmurczyk jest godnym polecenia dietetykiem. Mam pewność że oddałam się w ręce profesjonalisty. Efekty są wręcz spektakularne! Panią Elżbietę cechuje profesjonalizm połączony z życzliwością dla pacjenta. Ma się pewność że nasze zdrowie oddaliśmy w ręce eksperta.

Polecam P.Elę z czystym sumieniem każdemu, kto chce zrzucić kilka kg. Podeszła do mnie bardzo indywidualnie i elastycznie dopasowała dietę do moich potrzeb i możliwości. Czuję się doskonale zaopiekowana przez P.Elę, ponieważ jest bardzo sympatyczną osobą, a przede wszystkim świetnym ekspertem. Najważniejszym efektem współpracy z p. Elą jest dla mnie to, że dzięki niej zrozumiałam, że dieta to sposób odżywiania na całe życie, a nie kilka tygodni "męki". Że można jeść smacznie, zdrowo i chudnąć utrzymać wagę, stosując się do kilku prostych zasad.

Pani Elżbieta jest przede wszystkim doskonałym fachowcem w swojej branży, ma olbrzymią wiedzę i doskonałe podejście do pacjenta. Ma absolutnie jednostkowe podejście do każdego przypadku. Mogę to stwierdzić, ponieważ byłam u Niej i ja i moja córka. Pani Ela doskonale, natychmiast znalazła odpowiednie podejście do mojego dziecka, aby ta zechciała zmienić swoje nawyki żywieniowe. Także polecam - w tych rękach na pewno da się osiągnąć swój cel.

Z pomocą Pani Eli schudłam 12 kg jakiś czas temu. W czasie wizyt Pani Ela odpowiadała na wszelkie pytania, dostosowywała dietę do różnych niecodziennych sytuacji (wyjazdy, Święta). W czasie odchudzania czułam się świetnie a prowadzę aktywny tryb życia. Wszystkie potrawy w diecie Pani Eli są smaczne i do dziś czasami odwiedzają mój stół.

Szczerze polecam, bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Przepisy smaczne i zdrowe, dieta dopasowana do trybu życia, przede wszystkim prosta, więc nie ma problemu z przygotowaniem posiłków. polecam

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31