dr n. med. Elżbieta Mizgała-Izworska

Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz jakiego znam ,tylko ciężko się dostać,i często muszę umawiać syna do innego lekarza.

W sumie to byłam na wizycie u pani Więcek pierwszy raz, ale wywarła na mnie naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Prawidłowo dobrała leki, wytłumaczyła wszystko. Myślę, że w razie choroby, będę do niej zaglądać częściej.

W sumie to byłam na wizycie u pani Więcek pierwszy raz, ale wywarła na
mnie naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Prawidłowo dobrała leki,
wytłumaczyła wszystko. Myślę, że w razie choroby, będę do niej zaglądać
częściej.

świetna Pani Doktor zgadzam się w 100% z opiniami innych lecz trudno się do niej zapisać z uwagi że przyjmuje głownie dzieci i muszę się niestety zapisywać do innych lekarzy (też nie narzekam bo dobrzy)

Od przeszło dziewięciu lat Pani Doktor jest lekarzem mojego dziecka. Pomogła nam w najcięższych chwilach. Zawsze mogliśmy liczyć na konsultację, pora i dzień tygodnia nie miały znaczenia. Jest rzeczowa, kompetentna, jej spokój udziela się spanikowanym rodzicom. Dziecko jest dla niej najważniejsze. Takiego lekarza to ze świecą szukać !!!!!!

Pani Doktor Mizgała jest cudownym człowiekiem oraz mądrym, rzeczowym i doświadczonym lekarzem. Można czuć się bezpiecznie mając takiego pediatrę! Mama pacjenta

Mama pacjenta

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zabrze"?

dr
Aneta Sacher

Lekarz rodzinny
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
Paderewskiego 2
Zabrze
Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice
PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze
DILMED S.C. PRYWATNY GABINET LEKARSKI DR . BARBARA RYMARCZYK - Specjalista alergolog
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1